Nissan qashqai spalanie

Nissan prezentuje swoją gamę pojazdów Crossover: QASHQAI, JUKE i MURANO. Zapoznaj się z danymi technicznymi i katalogami samochodów. Zobacz on-line dostępne wyposażenie i silniki każdej wersji: Visia, Tekna i Acenta.

Nissan qashqai spalanie

Modele Crossover: Nissan QASHQAI i Qashqai 360°

Szukasz samochodu Crossover, który łączyłby w sobie komfort i zwinność? Nowa wersja Nissan QASHQAI łączy w sobie atuty samochodu z tradycyjnym nadwoziem typu berlina oraz SUV. Zobacz również QASHQAI 360°, Crossover 7-miejscowy. Możesz również umówić się przez Internet na jazdę próbną.


Nissan qashqai spalanie

Nissan MURANO: potężny, stylowy Crossover

Model Crossover MURANO stanowi połączenie stylu, luksusu i mocy. Samochód o oryginalnym designie, którego wnętrze posiada luksusową, wyrafinowaną atmosferę. Zobacz pliki wideo i ceny sprzedaży tego samochodu Nissan w specjalnej rubryce.

Zobacz Crossover Nissan JUKE, edycję specjalną Juke Nismo i Juke n-tec

Szukasz samochodu Crossover, który byłby równocześnie niewielki i dynamiczny? Zobacz Nissan JUKE, czyli najnowszy model należący do gamy Nissan Crossover. Doskonałe wykończenia, miejski wygląd i energia prawdziwego crossover. Wybierz się na jazdę próbną wersją specjalną Nissan Juke n-tec lub Juke Nismo!

Inne wyszukiwanie: Nissan juke galeria, Nissan juke piosenka, Nissan x-trail cena