Nissan qashqai spalanie

Nissan oferuje gamę pojazdów Crossover:JUKE, QASHQAI, QASHQAI +2 i MURANO oraz różne wersje Visia, Tekna i Acenta. Zapoznaj się z cenami, danymi technicznymi, wyposazeniem, katalogami itd.

Nissan QASHQAI i QASHQAI +2: ceny, jazda próbna, pliki wideo w Internecie

Crossover QASHQAI przypomina zarówno SUV, jak i pojazd z tradycyjnym nadwoziem typu berlina, łącząc w sobie zalety obu tych kategorii. Nissan QASHQAI+2 w nowej wersji to Crossover z większą ilością miejsca, posiadający 7 miejsc. Pliki wideo, szczegóły techniczne, wyposażenie, ceny sprzedaży: zapoznaj się z wszystkimi użytecznymi informacjami dotyczącymi modeli Crossover QASHQAI i QASHQAI+2.

Nissan qashqai spalanie

Potężny Crossover typu premium: Nissan MURANO

Nissan Murano jest przykładem najwyższego komfortu, wyrafinowanego wnętrza i bogatego wyposażenia. Pliki wideo modelu Crossover są dostępne na stronie internetowej. Crossover - elegancki z definicji!

Nissan JUKE Visia, Acenta i Tekna oraz wersje specjalne Juke Nismo et Juke Shiro

Zobacz JUKE, najnowszy model Crossover firmy Nissan: dynamiczna linia, niewielkie rozmiary, komfort 5-drzwiowego modelu crossover. Ten kompaktowy model Crossover jest dostępny w wersji Visia, Tekna i Acenta. Zobacz szczegółowe informacje na stronie internetowej. Poznaj również wersje specjalne Nissan Juke Shiro i Juke Nismo!