Nissan qashqai cennik

Chcesz kupić samochód Crossover? Zobacz Nissan QASHQAI, JUKE i Nissan MURANO. Na naszych stronach internetowych możesz zobaczyć szczegółowe karty techniczne i katalogi, wersje (Visia, Tekna i Acenta), wyposażenie i rodzaje silników.

Nissan qashqai cennik

Nissan QASHQAI i Qashqai 360: ceny, jazda próbna, pliki wideo w Internecie

Crossover QASHQAI przypomina zarówno SUV, jak i pojazd z tradycyjnym nadwoziem typu berlina, łącząc w sobie zalety obu tych kategorii. Nissan QASHQAI 360° w nowej wersji to Crossover z większą ilością miejsca, posiadający 7 miejsc. Pliki wideo, szczegóły techniczne, wyposażenie, ceny sprzedaży: zapoznaj się z wszystkimi użytecznymi informacjami dotyczącymi modeli Crossover QASHQAI i QASHQAI 360°.


Nissan qashqai cennik

Nissan MURANO: Crossover typu premium

Model Crossover MURANO stanowi połączenie stylu, luksusu i mocy. Samochód o oryginalnym designie, którego wnętrze posiada luksusową, wyrafinowaną atmosferę. Zobacz pliki wideo i ceny sprzedaży tego samochodu Nissan w specjalnej rubryce.

Zobacz Crossover Nissan JUKE, edycję specjalną Juke Nismo i Juke n-tec

Zobacz JUKE, najnowszy model Crossover firmy Nissan: dynamiczna linia, niewielkie rozmiary, komfort 5-drzwiowego modelu crossover. Ten kompaktowy model Crossover jest dostępny w wersji Visia, Tekna, i Acenta. Zobacz szczegółowe informacje na stronie internetowej. Poznaj również wersje specjalne Nissan Juke n-tec i Juke Nismo!

Inne wyszukiwanie: Nissan juke dane techniczne, Nissan qashqai test, Nissan katowice