Nissan qashqai cennik

Nissan prezentuje swoją gamę pojazdów Crossover: QASHQAI, QASHQAI +2, JUKE i MURANO. Zapoznaj się z danymi technicznymi i katalogami samochodów. Zobacz on-line dostępne wyposażenie i silniki każdej wersji: Visia, Tekna i Acenta.

Modele Crossover: Nissan QASHQAI i Nissan QASHQAI +2

Szukasz samochodu Crossover, który łączyłby w sobie komfort i zwinność? Nowa wersja Nissan QASHQAI łączy w sobie atuty samochodu z tradycyjnym nadwoziem typu berlina oraz SUV. Zobacz również QASHQAI +2, Crossover 7-miejscowy. Możesz również umówić się przez Internet na jazdę próbną.

Nissan qashqai cennik

Nissan MURANO: Crossover typu premium

Model Crossover MURANO stanowi połączenie stylu, luksusu i mocy. Samochód o oryginalnym designie, którego wnętrze posiada luksusową, wyrafinowaną atmosferę. Zobacz pliki wideo i ceny sprzedaży tego samochodu Nissan w specjalnej rubryce.

Nissan JUKE Visia, Acenta i Tekna oraz wersje specjalne Juke Nismo et Juke Shiro

Szukasz samochodu Crossover, który byłby równocześnie niewielki i dynamiczny? Zobacz Nissan JUKE, czyli najnowszy model należący do gamy Nissan Crossover. Doskonałe wykończenia, miejski wygląd i energia prawdziwego crossover. Wybierz się na jazdę próbną wersją specjalną Nissan Juke Shiro lub Juke Nismo!