Nissan qashqai cena

Nissan prezentuje swoją gamę pojazdów Crossover: QASHQAI, QASHQAI +2, JUKE i MURANO. Zapoznaj się z danymi technicznymi i katalogami samochodów. Zobacz on-line dostępne wyposażenie i silniki każdej wersji: Visia, Tekna i Acenta.

Modele Crossover Nissan: QASHQAI i QASHQAI +2

Crossover QASHQAI przypomina zarówno SUV, jak i pojazd z tradycyjnym nadwoziem typu berlina, łącząc w sobie zalety obu tych kategorii. Nissan QASHQAI+2 w nowej wersji to Crossover z większą ilością miejsca, posiadający 7 miejsc. Pliki wideo, szczegóły techniczne, wyposażenie, ceny sprzedaży: zapoznaj się z wszystkimi użytecznymi informacjami dotyczącymi modeli Crossover QASHQAI i QASHQAI+2.

Nissan qashqai cena

Nissan MURANO: potężny, stylowy Crossover

Nissan Murano jest przykładem najwyższego komfortu, wyrafinowanego wnętrza i bogatego wyposażenia. Pliki wideo modelu Crossover są dostępne na stronie internetowej. Crossover - elegancki z definicji!

Prezentacja modelu Nissan JUKE oraz edycji specjalnych Nissan Juke Shiro i Juke Nismo

Nissan wynajduje na nowo pojazdy crossover, prezentując JUKE Visia, Acenta i Tekna oraz wersję specjalną Nissan Juke Ministry of Sound i Juke Nismo, czyli najnowszy model należący do gamy Crossover. Miejski, stylowy wygląd, kompaktowy i dynamiczny design.