Nissan murano wymiary

Nissan oferuje gamę pojazdów Crossover:JUKE, QASHQAI, QASHQAI +2 i MURANO oraz różne wersje Visia, Tekna i Acenta. Zapoznaj się z cenami, danymi technicznymi, wyposazeniem, katalogami itd.

Modele Crossover Nissan: QASHQAI i QASHQAI +2

Crossover QASHQAI przypomina zarówno SUV, jak i pojazd z tradycyjnym nadwoziem typu berlina, łącząc w sobie zalety obu tych kategorii. Nissan QASHQAI+2 w nowej wersji to Crossover z większą ilością miejsca, posiadający 7 miejsc. Pliki wideo, szczegóły techniczne, wyposażenie, ceny sprzedaży: zapoznaj się z wszystkimi użytecznymi informacjami dotyczącymi modeli Crossover QASHQAI i QASHQAI+2.

Nissan murano wymiary

Potężny Crossover typu premium: Nissan MURANO

Nissan Murano jest przykładem najwyższego komfortu, wyrafinowanego wnętrza i bogatego wyposażenia. Pliki wideo modelu Crossover są dostępne na stronie internetowej. Crossover - elegancki z definicji!

Zobacz Crossover Nissan JUKE, edycję specjalną Juke Shiro i Juke Nismo

Szukasz samochodu Crossover, który byłby równocześnie niewielki i dynamiczny? Zobacz Nissan JUKE, czyli najnowszy model należący do gamy Nissan Crossover. Doskonałe wykończenia, miejski wygląd i energia prawdziwego crossover. Wybierz się na jazdę próbną wersją specjalną Nissan Juke Shiro lub Juke Nismo!