Nissan juke dane techniczne

Chcesz kupić samochód Crossover? Zobacz Nissan QASHQAI, JUKE i Nissan MURANO. Na naszych stronach internetowych możesz zobaczyć szczegółowe karty techniczne i katalogi, wersje (Visia, Tekna i Acenta), wyposażenie i rodzaje silników.

Nissan juke dane techniczne

Nissan QASHQAI i Qashqai 360: ceny, jazda próbna, pliki wideo w Internecie

Nowy QASHQAI firmy Nissan to niewielki pojazd Crossover, stanowiący doskonałe połączenie samochodu z napędem na 4 koła z nadwoziem typu berlina. Samochód, który doskonale sprawdza się w mieście, zwinny i dynamiczny. Nissan QASHQAI 360° to większa wersja 7-miejscowa. Na naszych stronach internetowych znajdziesz zdjęcia i pliki wideo modeli Crossover, jak również informacje dotyczące cen sprzedaży.


Nissan juke dane techniczne

Nissan MURANO: potężny, stylowy Crossover

Nissan MURANO to niezwykle oryginalny model Crossover, jedyny w swoim rodzaju. Imponujący design w połączeniu z wyrafinowanym, delikatnym wnętrzem. Zobacz emocjonujące linie tego niezwykłego pojazdu. W sieci internetowej znajdziesz również pliki wideo i ceny sprzedaży.

Nissan JUKE Visia, Acenta i Tekna oraz wersje specjalne Juke Nismo i Juke n-tec

Zobacz JUKE, najnowszy model Crossover firmy Nissan: dynamiczna linia, niewielkie rozmiary, komfort 5-drzwiowego modelu crossover. Ten kompaktowy model Crossover jest dostępny w wersji Visia, Tekna, i Acenta. Zobacz szczegółowe informacje na stronie internetowej. Poznaj również wersje specjalne Nissan Juke n-tec i Juke Nismo!

Inne wyszukiwanie: Nissan juke dane techniczne, Nissan murano opinie, Nissan 370z roadster