Nissan juke dane techniczne

Chcesz kupić samochód Crossover? Zobacz Nissan QASHQAI, QASHQAI +2, JUKE i Nissan MURANO. Na naszych stronach internetowych możesz zobaczyć szczegółowe karty techniczne i katalogi, wersje (Visia, Tekna i Acenta), wyposażenie i rodzaje silników.

Nissan QASHQAI i QASHQAI +2: ceny, jazda próbna, pliki wideo w Internecie

Nowy QASHQAI firmy Nissan to niewielki pojazd Crossover, stanowiący doskonałe połączenie samochodu z napędem na 4 koła z nadwoziem typu berlina. Samochód, który doskonale sprawdza się w mieście, zwinny i dynamiczny. Nissan QASHQAI+2 to większa wersja 7-miejscowa. Na naszych stronach internetowych znajdziesz zdjęcia i pliki wideo modeli Crossover, jak również informacje dotyczące cen sprzedaży.

Nissan juke dane techniczne

Nissan MURANO: potężny, stylowy Crossover

Model Crossover MURANO stanowi połączenie stylu, luksusu i mocy. Samochód o oryginalnym designie, którego wnętrze posiada luksusową, wyrafinowaną atmosferę. Zobacz pliki wideo i ceny sprzedaży tego samochodu Nissan w specjalnej rubryce.

Nissan JUKE Visia, Acenta i Tekna oraz wersje specjalne Juke Nismo et Juke Shiro

Szukasz samochodu Crossover, który byłby równocześnie niewielki i dynamiczny? Zobacz Nissan JUKE, czyli najnowszy model należący do gamy Nissan Crossover. Doskonałe wykończenia, miejski wygląd i energia prawdziwego crossover. Wybierz się na jazdę próbną wersją specjalną Nissan Juke Shiro lub Juke Nismo!