Design

STYLISTYKA

Jak to możliwe, że zmodernizowany Nissan GT-R wygląda tak dobrze? Stylistyka karoserii i technologia oświetlenia nadaje temu samochodowi sportowego charakteru, wszystko przy zwiększonej sile docisku i zmniejszonych oporach. Poprawa sztywności podwozia z przodu dostarcza kierowcy niezwykłych wrażeń i zmniejsza podsterowność.

STYLISTYKA

AERODYNAMIKA

W Nissanie GT-R 2013 udoskonalono aerodynamikę przedniego, tylnego zderzaka i tylnego dyfuzora powietrza wykonanego z włókna węglowego, co zmniejszyło współczynnik oporu powietrza do 0,26. Jednocześnie, strumień powietrza skierowany do komory silnika, chłodnicy, intercoolera, przednich i tylnych hamulców w tym nowoczesnym sportowym samochodzie jest znacznie większy.

AERODYNAMIKA

TECHNOLOGIA

Wielofunkcyjny zestaw wskaźników nowego Nissana wyświetla najważniejsze informacje o stylu jazdy i technicznych parametrch samochodu, szybko i wyraźnie. Jego wielofunkcyjny ekran został opracowane we współpracy z Polyphony Digital Inc (twórcami Sony PlayStation Gran Turismo). Ekran ma sześć rożnych konfiguracji wyświetlania danych: może pokazywać temperaturę i ciśnienie oleju, temperaturę wody i rozkład momentu obrotowego.

TECHNOLOGIA

MISTRZOWSKIE WYKONANIE

Samochód sportowy Nissan GT-R to produkt wykonany przez wyjątkowo utalentowanych rzemieślników. Każdy silnik i każda skrzynia biegów GT-R'a są montowane przez dedykowanego specjalistę-rzemieślnika (takumi). Na każdym silniku umieszczono tabliczkę z wygrawerowanym nazwiskiem takumi. Na tym jednak dbałość o szczegóły się nie kończy; każdy egzemplarz sportowego samochodu Nissan GT-R jest wysyłany dopiero po pomyślnym ukończeniu serii testów jakości.

MISTRZOWSKIE WYKONANIE

KOMFORT

Wnętrze Nissana GT-R stworzono z materiałów najwyższej jakości, aby spotęgować komfort sportowej jazdy. W nowym wyposażeniu znajdują się: kamera wsteczna, udoskonalone subwoofery systemu dźwięku Bose® i niebieskie podświetlenie pierścienia prędkościomierza współgrające z oświetleniem wskaźnika zmiany biegów.

KOMFORT