GT-R

Wnętrze i tapicerka

Podświetlany wielofunkcyjny licznik

Wyświetlacz z wyścigowym DNA

Wielofunkcyjny licznik podaje odczyty dotyczące stylu jazdy i dane na temat parametrów mechanicznych Nissana GT-R.

Ekran wielofunkcyjny

Twoje informacje, Twój styl

7-calowy wielofunkcyjny wyświetlacz LCD ma sześć funkcji wyświetlania, które kierowca może skonfigurować, by mógł widzieć informacje odpowiadające jego stylowi jazdy, jak przyspieszenie, temperatura i ciśnienie oleju silnika, ciśnienie ładowania, temperatura wody i współczynnik rozkładu momentu obrotowego.Powstał w ramach współpracy z Polyphony Digital Inc. (firmą, która zaprojektowała serię Gran Turismo na Sony PlayStation) i zapewnia wyraźny, szybki odczyt, który ułatwia jazdę.

System Audio Bose®

Superdźwięk dla supersamochodu

System Audio Bose® z 11 głośnikami wytwarza dźwięki odpowiednie dla supersamochodu. Jego wzmacniacz cyfrowy PWM jest wysoce wydajny, a innowacyjna stylistyka umożliwia umieszczenie głośników niskotonowych w centralnym podłokietniku, co zapewnia czysty, niesamowity dźwięk w zakresie niskich tonów.

Manetki przy kierownicy

Wysoce efektywne sterowanie biegami

Kierowca może korzystać z manetek przy kierownicy, co pozwala na maksymalizację kontroli i koncentracji, gdyż można zmieniać biegi, nie zdejmując dłoni z kierownicy nawet na sekundę.

Aktywacja trybu sportowego

Przełącz się na bardziej sportową jazdę

Tryb sportowy aktywuje się tuż poniżej ekranu wielofunkcyjnego, co pozwala kierowcy szybko przełączyć swojego Nissana GT-R w najbardziej sportową konfigurację.

Sportowe fotele

Zaprojektowano z myślą o efektywnej jeździe

Sportowe fotele oznaczają, że można cieszyć się duchem samochodu – zarówno na torze, jak na ulicach miasta. W wersji Premium Edition fotele zostały przeprojektowane, by zmniejszyć odczucie zmęczenia i nacisku na uda i biodra przy pokonywaniu zakrętów.

Kamera cofania

Przestań oglądać się za siebie

Dzięki kamerze cofania możesz dostrzec, co dzieje się z tyłu samochodu bez odwracania głowy. Stworzono ją, by można było zaparkować Nissana GT-R nawet w najciaśniejszych miejscach.

Tylne fotele

Mnóstwo miejsca z tyłu

Nissan GT-R może wygodnie pomieścić na tylnym siedzeniu dwóch pasażerów. Jak na sportowy samochód jest zaskakująco przestronny.

Obszerny bagażnik

Wrzuć bagaże i ruszaj w drogę – lub na tor

Obszerny bagażnik sprawia, że GT-R to rzadki rodzaj wielofunkcyjnego samochodu; możesz przewieźć nim bagaże dwóch osób lub dwie torby z kijami golfowymi.

Praktyczna tylna konsola

Wygoda i przestrzeń dla Twoich pasażerów

Konsola centralna między tylnymi siedzeniami to praktyczny schowek, przydatne uchwyty na kubki i wygodne podłokietniki. Każdy może cieszyć się jazdą Nissanem GT-R.

Galeria

EXTERIEUR