NISSAN 370Z

NISSAN 370Z Discovery Video

STYLIZACJA

KLASYCZNY EMBLEMAT „Z”

Nowa, krótsza, ostrzejsza konstrukcja opatrzona sławnym, lśniącym symbolem „Z”, który po raz drugi jest widoczny jako boczne kierunkowskazy.

ZAWIESZENIE

Dostępne we wszystkich wersjach nowe amortyzatory poprawiają komfort i poprawiają przyczepność na szybko pokonywanych zakrętach. Teraz pełna kontrola i poślizg kontrolowany to Twoja domena.

KOMFORT

SPORTOWA KABINA

Taki powinien być klimat sportowego auta. Wystarczy zanurzyć się w skórzanych sportowych fotelach, usiąść wygodnie w kabinie i nacisnąć przycisk rozruchu silnika...

WYSOKIEJ JAKIOŚCI WNĘTRZE

Wyrafinowanie i luksus w bezwzględnie sportowym aucie? Chyba już na to czas. Doskonały poziom materiałów wykończenia i prawdziwa wygoda prowadzenia.

OSIĄGI

NOWY SILNIK V6 3,7 L

Samochód napędza 3,7-litrowy silnik V6 z systemem sterowania zmiennymi fazami rozrządu CVVTCS i systemem sterowania zaworami VVEL.

7-STOPNIOWA PRZEKŁADNIA AUTOMATYCZNA Z MANETKAMI

Jako opcja dostępna jest 7-stopniowa przekładnia automatyczna przełączana manetkami, z systemem SynchroRev zapewniającym bardziej płynną i sportową jazdę.

BEZPIECZEŃSTWO

ZNAKOMITE HAMULCE

Ponieważ zatrzymywanie pojazdu jest równie ważne jak ruszanie i jazda, kierowca otrzymuje system ABS działający na wszystkie koła z systemem elektronicznego rozdzielania siły hamowania EBD i asystentem hamowania BA. Przednie koła są wyposażone w 14-calowe hamulce tarczowe ze szczękami wyposażonymi w 4 toki.

NOWY TRYB JAZDY PO ŚNIEGU

Po co siedzieć w domu, kiedy pada śnieg? Uruchom nowy tryb jazdy po śniegu w swoim 370Z (tylko w wersji z automatyczną skrzynią biegów), a moment obrotowy zostanie automatycznie zmniejszony przy małych prędkościach. Możesz więc płynnie ruszać i przyspieszać - nie tracąc panowania nad samochodem.

INNOWACJE

SYNCHRONICZNA KONTROLA OBROTÓW

Czujniki umieszczone w pedałach i przekładni pozwalają dostosować obroty silnika podczas zmiany biegu, dzięki czemu nabiera ona sportowego charakteru. Redukcja biegów jest bardziej płynna, a zakręty można pokonywać szybciej.

LAKIER Z OCHRONĄ PRZED ZARYSOWANIEM

Nowoczesna powłoka z żywic na lakierze automatycznie naprawia niewielkie zarysowania i odpryski. Dzięki temu auto będzie dłużej wyglądać jak nowe.