POZNAJ

RODZINOODPORNY, DAJE DUŻO FRAJDY I ZABAWY

Gotów do weekendowej przygody? Nowy Nissan EVALIA już czeka. Jest tak wytrzymaly i przestronny, ze zniesie i pomiesci prawie wszystko! A mimo to jest niewielki i łatwo się go prowadzi. Jeśli więc uwielbiacie dni na plaży, wolicie jeździć na rowerach po wiejskich okolicach lub musicie skoczyć do miasta na zakupy, EVALIA pasuje wszedzie. Poza tym ma do 7 składanych foteli, dużą przestrzeń ładunkową, niską emisję spalin, niskie koszty eksploatacji i najwytrzymalsze wnętrze. Jak go nie pokochać?

PROSTOTA

Zauważyliście kiedyś, jak niewiele potrzeba do dobrej zabawy? Słoneczny dzień, plaża… proste rzeczy. Nissan EVALIA opiera się na tej samej filozofii. Po co wypełniać go rzeczami, które kosztują fortunę? Albo gratami, których nie używasz? Postaraliśmy się więc, by miał wszystko, czego potrzebuje Twoja rodzina i Ty, ale nic ponadto. Jego prosta, wytrzymała i praktyczna stylistyka sprawia, że jest rodzinoodporny. Niska emisja spalin i niskie koszty eksploatacji sprawiają, że jest jeszcze przyjaźniejszy dla właściciela. To niezawodny, rodzinoodporny minivan, na który Cię stać i z którego ucieszy się cała rodzina. Proste.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Każda rodzina jest inna. Każdy weekend jest inny. Dlatego właśnie Nissan EVALIA jest wszechstronny, przestronny i daje się konfigurować. Kiedy Twoja rodzina używa 5 foteli, zostaje 2100 l przestrzeni ładunkowej. A jeśli nawet jest Was więcej i potrzebujecie wszystkich 7 miejsc, z tyłu nadal zostaje wygodne 1000 l. Co oznacza, że dysponując całą tą przestrzenią, drzwiami przesuwnymi i bagażnikiem na dachu masz dość miejsca, by zabrać wszystko, co chcesz, od rowerów i grilla po kajaki i sprzęt biwakowy. Dalej, wsiadajcie i ruszamy!

ZWROTNOŚĆ

Wspaniale byłoby spędzać każdy weekend na plaży lub w dzikiej głuszy, biwakując lub jeżdżąc na rowerze górskim. Życie rodzinne wiąże się jednak także z codziennymi obowiązkami: odwożenie dzieci do szkoły, zakupy i wypady do miasta. Zadbaliśmy więc o to, by Nissan EVALIA prowadził się równo, prosto i przyjemnie w mieście, jak i na trasie. Wysoko umieszczony fotel kierowcy zapewnia dobrą widoczność, a mały promień skrętu i niewielkie rozmiary sprawiają, że można nim łatwo manewrować na najciaśniejszych parkingach i najwęższych uliczkach.