Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

GWARANCJE I POMOCZobacz usługi, gwarancje i serwis GT-R.

Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach na zdjęciach znajdują się samochody w specyfikacji dostępnej w krajach innych niż Polska i nie przedstawiają danego modelu, wersji ani nie stanowią oferty.Przedstawione elementy mogą być niedostępne lub mogą być oferowane jedynie w wybranych wersjach.

czerwono-białe logo You+Nissan

WYJĄTKOWY, EKSKLUZYWNY... TWÓJ

You+Nissan to miejsce, w którym jako właściciel Nissana znajdziesz wszystko co potrzebne, aby jeszcze bardziej cieszyć się swoim pojazdem. Korzystaj z naszych ofert specjalnych, zniżek i usług tylko dla Ciebie. Będzie to Twój punkt kontaktu z firmą Nissan.

Nissan You+
Serwis nowego Nissana GT-R

Usługi

Czego poszukujesz? Samochodu z osobowością? Usługi serwisowej pozwalającej rozwiązywać problemy? A może chcesz współpracować ze znakomitym zespołem flotowym?

Nie musisz szukać dalej. Wszystko jest na miejscu. Damy Ci nawet numery telefonów i adresy e-mail naszych najlepszych ludzi zarządzających flotami pojazdów.
Gwarancja Nowy Nissan GT-R

GWARANCJA

Zabezpieczyliśmy Cię na dłużej, niż myślisz. Sądzimy, że będziesz cieszyć się Nissanem przez długi czas, na tyle długi, że naszą gwarancję otrzymujesz na 3 lata lub 100 000 km. To więcej,

niż większość gwarancji oferowanych przez innych producentów. A żeby Twój Nissan wyglądał tak samo świeżo i znakomicie jak pierwszego dnia, chronimy go naszą 3-letnią gwarancją na lakier 12-letnią gwarancją antykorozyjną. Myśl o tym, jak o darmowej odnowie biologicznej dla swojego auta.