Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

BARDZIEJ DOJRZAŁY
I WYRAFINOWANY


Ultranowoczesne superauto w najnowszej odsłonie.
Nissan GT-R MY17 to połączenie najlepszych osiągów samochodów sportowych i komfortu aut luksusowych.
Model MY17 został wyposażony w nowe opcje, które podnoszą komfort jazdy do nieznanego dotychczas poziomu.

STYLISTYKA NADWOZIA

SPORTOWY KSZTAŁT

Nadwozie Nissana GT-R przyciąga oko wyrafinowanymi, eleganckimi i sportowymi liniami. Jest przy tym niezwykle opływowe i charakteryzuje się niższym współczynnikiem oporu czołowego od pocisku! Również podwozie samochodu przyczynia się do podniesienia aerodynamiki, gwarantując Ci wrażenia z jazdy, jakich wcześniej nie znałeś.

STYLISTYKA WNĘTRZA

WIĘKSZY KOMFORT JAZDY, BEZ KOMPROMISÓW

Odpręż się i oddaj czystej przyjemności z jazdy na górskich drogach, torze wyścigowym lub osiedlowej ulicy. Manewrowanie Nissanem GT-R MY15 zostało zoptymalizowane, a poziom hałasu i wibracji wewnątrz auta został ograniczony tak, aby nic nie odwracało Twojej uwagi na drodze.

UDOSKONALONE ZAWIESZENIE

JAK PODUSZKOWIEC NA DRODZE

Dzięki udoskonalonemu i lekkiemu systemowi zawieszenia Nissana GT-R ograniczysz ruchy kierownicą, a i tak poczujesz się bezpieczniej i bardziej stabilnie na ostrych zakrętach i trudnym terenie. Dokonaliśmy korekty amortyzatorów i ustawień sterownika wtrysku (ECU). Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każda jazda była optymalnie płynna i pełna emocji i wrażeń.

SILNIK I OSIĄGI

TECHNOLOGIA SAMOCHODÓW WYŚCIGOWYCH NAJWYŻSZEJ PRÓBY, DOSKONAŁE AUTO SPORTOWE

Każdy silnik GT-R jest ręcznie składany z lekkich części z aluminium i magnezu o wysokiej wytrzymałości przez jednego technika w bezpyłowej komorze o kontrolowanej temperaturze. Bardzo skrupulatny proces kontroli zapewnia, że każdy GT-R jest gotowy do pokazania swoich maksymalnych możliwości na ulicach i torach wyścigowych.