Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

Poznaj legendarną historię Nissana GT-RPoznaj historię Nissana GT-R i dowiedz się, jak powstaje legenda

Nissan otwiera świat wyścigów dla każdego!

Prestiżowe Mistrzostwa świata FIA GT1 czekają na Ciebie! Dzięki Akademii GT Nissan otwiera świat wyścigów dla każdego!

Akademia GT zaprasza miłośników gier samochodowych do rywalizacji, by zostać prawdziwym kierowcą auta wyścigowego, współzawodniczącym w prestiżowych Mistrzostwach świata FIA GT3. A GT-R jest gwiazdą europejskiego programu motoryzacyjnego Nissan European Motorsport.

Akademia GT – Nissan GT-R

HISTORIA GT-R

Takumi. Duch gościnności wcielony w formę.

Z dbałością projektujemy każdą część, z myślą o reakcjach i odczuciach klientów, którzy będą korzystać z naszych produktów. Oto w skrócie duch Takumi, kultywowany jako element japońskiej tradycji. Nissan GT-R ma ludzką duszę; to sportowe auto nigdy nie mogłoby powstać w fabryce, gdzie obowiązują wyłącznie zasady racjonalności.

Poznaj Kazutoshi Mizuno-sana, twórcę Nissana GT-R

Mizuno-san, twórca Nissana GT-R, opowiada nam o swojej wizji dotyczącej tego wysokiej klasy sportowego auta: „Naszym głównym celem było stworzenie reprezentacyjnego modelu, który będzie promował naszą technologię…, lecz chcieliśmy również opracować nowy typ superauta. Superauta tradycyjnie projektowano z myślą o kierowcach o zaawansowanych umiejętnościach. Jednak nasze nowe wielofunkcyjne superauto może szybko i umiejętnie prowadzić prawie każdy, przy dowolnych warunkach na drodze”.

STWORZONY, BY PRZEKRACZAĆ GRANICE

PISZEMY NA NOWO KSIĘGĘ REKORDÓW

Wyścigowa wersja Nissana GT-R – GT1 – została po raz pierwszy przetestowana w Europie w 2009 roku. Auto znalazło się na podium w wyjątkowo wymagającym wyścigu Spa 24 Hours w tym samym roku, a w roku 2010 wygrało wyścig na torze Silverstone.

W 2011 roku Nissan GT-R zdobył mistrzostwo świata w wyścigu FIA GT1.

W marcu 2012 roku Nissan GT-R Nismo GT3 odniósł zwycięstwo w serii wyścigów wytrzymałościowych Blancpain Endurance Series podczas Mistrzostw Wielkiej Brytanii w kategorii GT

DOŚWIADCZ LEGENDY GT-R

Jako jedno z najszybszych na świecie, wielofunkcyjnych, sportowych superaut Nissan GT-R jest przede wszystkim wyrazem pasji jego konstruktorów. Ucieleśnieniem emocji. To wszystko czuć w każdym Nissanie GT-R, z chwilą gdy tylko kierowca przekręci kluczyk (a nawet gdy samochód pozostaje w całkowitym bezruchu). Fascynacja trwa. Superauto staje się legendą. Teraz Twoja kolej, by ją poznać.