Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

GT-R performances

SILNIKI I OSIĄGIPorównaj silniki w Nissanie GT-R

Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach na zdjęciach znajdują się samochody w specyfikacji dostępnej w krajach innych niż Polska i nie przedstawiają danego modelu, wersji ani nie stanowią oferty.Przedstawione elementy mogą być niedostępne lub mogą być oferowane jedynie w wybranych wersjach.

Który silnik będzie najbardziej Ci odpowiadał?

Porównaj wersje silnika, aby znaleźć najlepszy dla siebie

  • V6 o pojemności 3,8 litra z podwójną turbosprężarką

      

DOSTĘPNY W KATEGORII
  • GTR
  • Black Edition
  • Prestige
  • Track Edition
TYP PALIWA
Benzyna
UKŁAD NAPĘDOWY
Przekładnia automatyczna
BIEGI
6
POJEMNOŚĆ Powyższa tabela przedstawia pojemność (cm3) silników NOWY NISSAN GT-R. Silniki wymieniono w kolejności od najniższej pojemności do najwyższej.
3799
PRZYSPIESZENIE (od 0 do 100 km/godz.)
-
MOC (PS) Powyższa tabela przedstawia moc (w kW (KM/obr./min) dla silników NOWY NISSAN GT-R. Silnik zapewniający najlepsze osiągi to model o dużej mocy.
419 (570)
PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA (MPH)
-
MOMENT OBROTOWY
637 / 3 300-5 800
EMISJA CO2 (G/KM) Powyższa tabela przedstawia emisje CO2 dla silników NOWY NISSAN GT-R. Silnik pozwalający na ekologiczną jazdę to model o niskiej emisji CO2.
-
KLASA EMISJI
ZUŻYCIE PALIWA (przel. wart. średnie) Powyższa tabela przedstawia zużycie paliwa (l/100 km) dla silników NOWY NISSAN GT-R. Silnik pozwalający na ekonomiczną jazdę to model o niskim zużyciu paliwa.
-
ZUŻYCIE PALIWA (jazda miejska)
-
ZUŻYCIE PALIWA (jazda poza miastem)
-
NAPĘD
-