Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

NISSAN GT-R
OD WEWNĄTRZ

W Nissanie GT-R MY 2017 poprawiliśmy komfort jazdy. Dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości, które nadają mu jeszcze bardziej sportowy charakter i podnoszą jego walory, Nissan GT-R zapewnia większy komfort jazdy, przy niższym poziomie hałasu zewnętrznego i wibracji, co dodatkowo zbliża człowieka i jego maszynę.

Stylistyka i elementy wnętrza – Nissan GT-R

NIE REZYGNUJ Z NICZEGO

Fotele wykończone skórą

Przednie fotele Recaro® wykończone skórą z pewnością zaprojektowano dla najbardziej wymagających kierowców. Te sportowe siedzenia z podpórkami pomagają w zachowaniu stabilności na miejscu, podczas gdy wycięcia w siedzisku fotela kierowcy ułatwiają manewrowanie nogami. Rzucająca się w oczy czarna skóra z czerwonymi akcentami podkręca atmosferę wnętrza.

8-płaszczyznowa, elektryczna regulacja fotela kierowcy sprawia, że praktycznie każdy zazna komfortu za kółkiem GT-R®.

Wykończenie z włókna węglowego oraz ciemnografitowego, szczotkowanego metalu

W całym wnętrzu GT-R® zastosowano eleganckie elementy wykończeniowe z włókna węglowego oraz matowego metalu o antracytowej barwie, akcentując ergonomiczny, nowoczesny design sportowej kabiny.

Dzięki śmiałym elementom wykończenia wnętrza, m.in. kierownicy, gałce zmiany biegów i hamulcowi ręcznemu w czarnej skórze, dynamiczny wygląd maski znajduje odzwierciedlenie we wnętrzu auta.

MONITORUJ SWÓJ WYNIK NA TORZE

UNIKALNY INTERFEJS INSPIROWANY GRAMI

Ustaw wyświetlacz przyrządów pomiarowych tak, aby uzyskiwać informacje, których potrzebujesz i które odpowiadają Twojemu stylowi jazdy.
Na ekranie mogą pojawić się informacje dotyczące temperatury oleju silnikowego, ciśnienia oleju silnikowego oraz ciśnienia doładowania.
Kierowca może konfigurować 6 funkcji wyświetlacza – obok wielu przydatnych parametrów mechanicznych m.in.: temperatura wody, przedni moment obrotowy, stopień rozdzielania…
Przyspieszenie G. W przypadku wyświetlania na dużym wskaźniku pokazywane są również dane historyczne z ostatnich 20 sekund, a jeśli ustawiony poziom przyspieszenia G zostanie przekroczony, wykres zmieni kolor na czerwony, aby ostrzec kierowcę.

Nissan GT-R – WYMIARY WEWNĘTRZNE

Fotele wykończone skórą – Nissan GT-R