Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

BEZ KOMPROMISÓW

Zaprojektowany do osiągania najwyższych wyników Nissan GT-R MY 2017 nie bez powodu świetnie prezentuje się i prowadzi: stylistyka jego nadwozia oraz technologia oświetlenia nadają temu sportowemu autu imponujący wygląd, natomiast siła dociskająca wytwarzana przez spojler i siła oporu pozwalają mu doskonale utrzymywać
się na drodze.

AERODYNAMIKA

WYDOBYWANIE OSIĄGÓW NAWET Z POWIETRZA

GT-R stanowi doskonały produkt wydajnego, funkcjonalnego designu, charakteryzujący się niższym współczynnikiem oporu czołowego od pocisku…

Charakterystyczny, wielki spoiler oraz wszystkie te wloty i otwory wentylacyjne nie są tylko po to, żeby ładnie wyglądać – wszystkie mają do spełnienia określone zadanie. Spoiler wytwarza siłę dociskającą. Karbowania na zaporze powietrznej oraz otwory wentylacyjne w tylnym zderzaku usprawniają przepływ powietrza do tyłu. Otwory wentylacyjne za przednimi błotnikami zapewniają chłodzenie hamulców i wytwarzają dodatkową siłę dociskającą, natomiast wloty na masce wraz z charakterystyczną kratką odpowiadają za chłodzenie silnika.

DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH

Aerodynamika podwozia: W przeciętnym samochodzie aktywna skrzynia biegów w podwoziu jest odsłonięta, przez co hula w niej wiatr, wytwarzając ciąg pionowy do góry, zmniejszając przyczepność i hamując pojazd. Oczywiście GT-R® nie jest przeciętnym samochodem. Jego podwozie jest praktycznie w całości pokryte panelami kompozytowymi, które tworzą płaską, aerodynamiczną powierzchnię.

Przepływ powietrza pod podwoziem: Z przodu auta płaskie podwozie sprawia, że powietrze przepływa szybciej i jest rozprowadzane nad hamulcami, chłodząc je. Z tyłu, dyfuzor z włókna węglowego przyjmuje ten przyspieszony strumień powietrza i spowalnia go, generując efekt próżni, który zwiększa przyczepność GT-R® na jezdni lub torze.

GURU OSIĄGÓW

Stylistyka nadwozia

Aby uzyskać sztywną ramę, inżynierowie Nissana zaprojektowali pionierskie, unikalne, hybrydowe nadwozie, wykorzystując stal o wysokiej wytrzymałości, odlewane ciśnieniowo aluminium, włókno węglowe oraz materiały kompozytowe. Obudowę przedniego amortyzatora stanowi integralna, pojedyncza struktura wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Lekka poprzecznica chłodnicy z kompozytu węglowego odciąża przednie koła.

Lekkie zawieszenie – Nissan GT-R

Lekkie zawieszenie

Kluczowe komponenty zawieszenia oraz koła wykonano z lekkiego, kutego aluminium, tak aby zmniejszyć nieamortyzowany ciężar i umożliwić szybszą reakcję układu zawieszenia na warunki drogowe oraz zwiększyć czułość układu sterowania na czynności kierowcy.
Precyzja konstrukcji – Nissan GT-R

Precyzja konstrukcji

Podczas montażu stosowane są „mostki”, których zadaniem jest precyzyjne ustalenie paneli oraz komponentów nadwozia. Wykorzystujemy testy wibracyjne, pomiary laserowe oraz kompleksową kontrolę w wykonaniu doświadczonych specjalistów, aby zapewnić trwałość działania funkcji oraz zachować najwyższy poziom dokładności i precyzji podczas montażu.


Nowy Nissan GT-R: WYMIARY ZEWNĘTRZNE


- 4710 1370 1895 Wymiary w mm
WYSOKOŚĆ NADWOZIA (MM) 1370
DŁUGOŚĆ NADWOZIA (MM) 4710
SZEROKOŚĆ NADWOZIA (MM) 1895
ROZSTAW OSI (MM) -