ODKRYJ SAMOCHODY DOSTAWCZE NISSAN

Poznaj różnorodnych przedstawicieli linii pojazdów dostawczych marki Nissan i wybierz model, który pomoże Twojej firmie w osiągnięciu sukcesu.
Zabudowy, rozwiązania techniczne oraz ciekawe wyposażenie sprawią, że każdy dzień twojej pracy będzie bezpieczniejszy, wydajniejszy i bardziej komfortowy.

Furgon Nissan e-NV200

Ekonomiczny, w 100% elektryczny van marki Nissan. Doda energii Twojemu przedsiębiorstwu.

Furgon Nissan NV200

Wszechstronny van dostawczy – kompaktowy, a przy tym najlepszy w swojej klasie, jeśli chodzi o ładowność. Doskonała widoczność oraz technologie dostępne w tym modelu zagwarantują Ci bezpieczną jazdę.

Nissan NT400 CABSTAR

Stabilna i dopracowana konstrukcja napędzna doskonałym Japońskim silnikiem diesla sprawia, że samochód jest doskonałym narzędziem do pracy bez kompromisów.
Wszechstronny i oferujący wiele funkcjonalnych rozwiązań samochód ciężarowy. Najlepsza ładowność w tej klasie a do tego zredukowane koszty użytkowania. Najlepsze wsparcie dla Twojego przedsiębiorstwa.

NOWY NISSAN NAVARA

Mocny jak zawsze, silniejszy niż kiedykolwiek.


*Zwyciężca konkursu "International Pick-Up Of The Year 2016"

[1] Prezentowane dane i ceny zostały przedstawione wyłącznie dla celów informacyjnych i nie mogą być traktowane jak oferta zawarcia umowy. Nissan zastrzega sobie prawo do zmiany informacji publikowanych tutaj bez wcześniejszego zawiadomienia. W celu uzyskania informacji dotyczących cen prosimy o kontakt z Autoryzowanym Dealerem Nissana. Wskazane wyposażenie może być wyposażeniem dodatkowym. Fotele skórzane (połączenie skóry oraz innych materiałów dostosowano do ograniczeń wynikających z uwarunkowań technicznych). Zdjęcia są jedynie ilustracją.

Fabryczna 5-letnia gwarancja ograniczona jest do przebiegu 160 000 km na całą gamę samochodów dostawczych. Zdjęcia są jedynie ilustracją. Dane i fakty podane w niniejszej reklamie służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią oferty zawarcia umowy. Zużycie paliwa w cyklu mieszanym 6.4-7.0 l/100 km, emisja CO2 169-183 g/km.

MOCNY ZESPÓŁ DLA TWOJEJ FIRMY

Wyjątkowa 5 letnia gwarancja wyróżnia samochody Nissana spośród wszystkich samochodów dostawczych na rynku.
Wybierz nas, wybierz niezawodność!

ZAWODNICY

Zapoznaj się z ofertą samochodów dostawczych marki Nissan!

KAMERA COFANIA

Kto jest sprytniejszy?
Piłkarz czy Nissan NV200?
Co jeśli NV200 zrobi to do tyłu?

1+1=2

2 standardowe europalety to nie problem!

DYNAMIKA PROWADZENIA

Twórcy samochodów z linii pojazdów dostawczych Nissana wiedzą, jak połączyć przyjemne z pożytecznym. Jeśli postawisz na Nissana, zachwyci Cię szybkość reakcji, ciche działanie i niezwykła moc Twojego „biura na kółkach”.

NAPIĘCIE, KTÓREGO POTRZEBUJESZ

e-NV200 nałąduj się wtedy, kiedy potrzebujesz!

ZNAJDŹ SWOJEGO LOKALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO NISSANA