ŚWIATOWY LIDER NA RYNKU W 100% ELEKTRYCZNYCH
POJAZDÓW

Samochody elektryczne Nissana

ODKRYJ GAMĘ SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH NISSANA

WYBIERZ DROGĘ DO SUKCESU

Przyłącz się do elektryzującej rewolucji i jeszcze dziś zasiądź za kierownicą samochodu przyszłości. Gama nowatorskich w 100% elektrycznych samochodów Nissana to gwarancja najwyższej jakości i najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu jazda staje się dosłownie i w przenośni czystą (zero zanieczyszczeń) przyjemnością.

NISSAN NOWY LEAF

Od

128 000,00 zł

(1)

W 100% elektryczny samochód rodzinny, który wyznacza nowe trendy na drodze i nie tylko. Jazda nim to czysta przyjemność, a do tego jaka oszczędność.

NISSAN e-NV200

Od

132 840,00 zł

(1)

Podnieś wydajność swojej firmy dzięki bezemisyjnym, elektrycznym vanom o praktycznych rozmiarach.

NISSAN E-NV200 COMBI

Od

137 760,00 zł

(1)

Wszechstronny i dobrze wyposażony samochód rodzinny niewielkich rozmiarów. A do tego w 100% elektryczny.

Nissan e-NV200 7-seater

NISSAN E-NV200 7-OSOBOWY SAMOCHÓD PASAŻERSKI

Od

140 589,00 zł

(1)

Teraz możesz zabrać w podróż 7 osób i delektować się ciszą samochodu elektrycznego i niewielkim kosztem jazdy.

DLACZEGO WARTO JEŹDZIĆ SAMOCHODEM ELEKTRYCZNYM?

OPINIE MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE

Nissan LEAF to dokładnie ten elektryczny samochód, który chcesz mieć. 96% zadowolonych ze swojego wyboru właścicieli nie może się mylić. Ogromna większość właścicieli, którzy tak jak Ty codziennie załatwiają swoje różne sprawy, poleciłoby ten samochód innym kierowcom.

STACJE ŁADOWANIA SAMOCHODÓW

Nissan posiada więcej stacji szybkiego ładowania w całej
Europie niż wszyscy pozostali producenci razem, a więc już nie będziesz musiał się nigdy martwić, gdzie naładujesz
swój samochód. Poczuj wolność i swobodę podróżowania Nissanem LEAF.

BEZKONKURENCYJNA PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

Samochody osobowe i vany elektryczne Nissana to nie tylko synonim bezemisyjności. Dodatkowo możesz czerpać przyjemność z szybkiego i płynnego przyspieszenia bez konieczności ręcznej zmiany biegów oraz niesamowitego braku wibracji i hałasu wewnątrz pojazdu.

WYBIERAJ MĄDRZE

Zero emisji, zero kompromisów. W zależności od miejsca zamieszkania, posiadanie samochodu elektrycznego Nissana wiąże się z wieloma korzyściami finansowymi, takimi jak np. tańszy serwis, preferencyjne stawki za parkowanie lub brak obowiązku uiszczania opłat zatorowych. To wszystko sprawia, że postawienie na samochód elektryczny to naprawdę mądry wybór.

Z MNÓSTWEM TECHNOLOGII

Dzięki systemowi NissanConnect EV to Ty kontrolujesz sytuację. Nasza inteligentna technologia pozwala Ci zarządzać swoim Nissanem LEAF za pomocą komputera lub telefonu komórkowego. Możesz sprawdzić poziom naładowania akumulatora, rozpocząć jego ładowanie, zobaczyć, kiedy ładowanie się zakończy oraz regulować poziom klimatyzacji. System NissanConnect EV informuje Cię o szacowanym zasięgu oraz analizuje parametry jazdy, sprawiając, że podróż i ładowanie są wyjątkowo łatwe i wydajne. Przypomni Ci także, gdzie zaparkowałeś swój samochód.

DŁUŻSZE TRASY DZIĘKI TECHNOLOGII

Twój samochód elektryczny od Nissana jest wyposażony w różne tryby jazdy i oferuje możliwość zdalnej regulacji temperatury, dzięki czemu możesz jeszcze lepiej gospodarować jego energią i zoptymalizować zasięg pojazdu.

GWARANCJA

Odkryj ekskluzywne warunki gwarancji Nissana LEAF, która obejmuje ochronę litowo-jonowego akumulatora przez okres 8 lat /160 000 km w nowej, bardziej wydajnej wersji 30 kWh. (2)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >


ZOBACZ ZADOWOLENIE WŁAŚCICIELI SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Chciałbyś poznać opinie prawdziwych właścicieli Nissana LEAF i e-NV200 na temat naszych samochodów elektrycznych? Zobacz ich prawdziwe reakcje na jazdę samochodem elektrycznym z naszym zasięgiem.


  • Wszystko o nowych modelach Nissan LEAF testowanych przez właścicieli samochodów Nissan
  • Nissan e-NV200, partnerzy biznesowi: Reakcje

WSPIERANIE ZRÓWNOWAŻONEJ
PRZYSZŁOŚCI PODCZAS COP21

Poznaj rolę aliansu Renault-Nissan podczas konferencji

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZNAJDŹ LOKALNEGO
PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

[1] Podane ceny dotyczą modeli LEAF oraz e-NV200 Furgon, Combi I Evalia w wersji Acenta.


[2] Gwarancja na akumulator w Nissan Leaf obowiązuje 8 lat lub do przebiegu 160 000 km, w zależności co nastąpi wcześniej, dla akumulatora o pojemności 30 kWh oraz 5 lat lub do przebiegu 100.000 km, w zależności co nastąpi wcześniej, dla akumulatora o pojemności 24 kWh. Gwarancja na akumulator zapewnia co najmniej 9 z 12 segmentów wskaźnika stanu baterii Nissana Leaf. Standardowa gwarancja na pozostałe elementy pojazdu obowiązuje 3 lata lub do przebiegu 100.000 km, w zależności co nastąpi wcześniej.