WIĘCEJ PRZESTRZENI, WIĘKSZA WYGODA.

Wygodne i przestrzenne wnętrze oraz nowinki techniczne w tym dynamicznym, elektrycznym samochodzie są źródłem nieograniczonych możliwości.

WIĘKSZY KOMFORT

Fakt, że udało nam się zmieścić w tak kompaktowych rozmiarach pojazdu przestrzenne miejsce dla 5 osób i podgrzewane fotele ze skórzanymi wykończeniami mówi samo za siebie. Ale to wcale nie koniec. Do produkcji foteli wykorzystaliśmy częściowo materiały uzyskane z recyklingu butelek. Są stylowe, modne, wygodne i znakomicie sprawdzają się w elektrycznym Nissanie LEAF, ponieważ podobnie jak jego innowacyjny napęd elektryczny, są także przyjazne dla środowiska.

WYDAJNY I OSZCZĘDNY SYSTEM AUDIO FIRMY BOSE®

Poczuj niezwykłą jakość dźwięku wydajnego i oszczędnego systemu audio firmy Bose®, oferowanego jako standard dla wersji Tekna. Niezwykle kompaktowy i lekki, zużywa prawie 50% mniej energii niż inne systemy. A ponieważ został zaprojektowany specjalnie dla Nissana LEAF, możesz być pewny koncertowej jakości doznań.

WEJŚCIA NA IPODA I USB

Dzięki wejściom na iPoda i przenośnej pamięci USB zawsze możesz posłuchać swoich ulubionych przebojów. Nie ma więc na co czekać. Włącz swój ulubiony przebój i w drogę.

POZOSTAŃ W KONTAKCIE, W SAMOCHODZIE I ZDALNIE

Sprawdź możliwości funkcji systemu NissanConnect EV bezpośrednio w samochodzie i zdalnie za pomocą smartfona.

SYSTEM CZTERECH KAMER AROUND VIEW MONITOR

Kamera cofania sprawi, że kłopoty z parkowaniem to już przeszłość. W standardowym wyposażeniu wersji Tekna, system czterech kamer Around View Monitor tworzy wirtualny obraz otoczenia Nissana LEAF widziany z loku ptaka i przesyła go do monitora LCD. Widok 360° pomoże Ci zaparkować nawet w najciaśniejszych miejscach.

Z POZIOMU SMARTFONA

Aplikacja NissanConnect EV pozwoli Ci zaplanować lub uruchomić ładowanie akumulatora, monitorować poziom naładowania i zasięg, a także ustawić temperaturę w samochodzie, kiedy samochód jest podłączony do prądu, dzięki czemu możesz zachować moc akumulatora na podróż.

ZERO EMISJI ZANIECZYSZCZEŃ PODCZAS JAZDY

ŚWIATOWY LIDER NA RYNKU W 100% ELEKTRYCZNYCH POJAZDÓW

Nissan LEAF to w 100% elektryczny samochód, który jest realizacją wizji odpowiedzialnej i ekonomicznej jazdy.
Wyróżnia go bezpieczeństwo, cicha praca silnika, charakterystyczna stylistyka, niskie koszty użytkowania i większa niezależność na trasie.

NIEWIARYGODNA CISZA

Pełen moment obrotowy od chwili uruchomienia silnika, absolutna cisza, brak wibracji i niski punkt ciężkości - wszystko to z myślą o wygodzie i precyzji prowadzenia pojazdu. Co Cię jeszcze powstrzymuje przed sprawdzeniem możliwości Nissana LEAF?

NISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI

Decydując się na samochód elektryczny nie tylko żegnasz się z wizytami przy dystrybutorze. Pieśnią przeszłości będzie także zmiana oleju i dostrajanie silnika. Dzieje się tak dlatego, że Nissan LEAF nie ma silnika spalinowego ani tradycyjnej skrzyni biegów, a więc dużo mniej ruszających się elementów. A to oznacza, że dodatkową korzyścią są niezwykle niskie koszty przeglądów.

WIĘKSZY ZASIĘG

Każde ładowanie akumulatora do pełna pozwala na przejechanie do 250 kilometrów (NEDC)*. Musisz jednak pamiętać, że pomimo tego, iż Nissan LEAF jest wyposażony w funkcje, których celem jest maksymalne wydłużenie zasięgu pojazdu, ostateczna długość trasy na jednym ładowaniu zależy także od Twojego stylu jazdy i warunków na drodze.*

Stylistyka nadwozia Nissana Qashqai

JAK DALEKO MOGĘ DOJECHAĆ?

ODKRYJ
Ceny i specyfikacje Nissana Qashqai

OBLICZ OSZCZĘDNOŚCI

PRZYJRZYJ SIĘ Z BLISKA

*Nissan LEAF z akumulatorem o pojemności 30kWh jest w stanie przejechać ok. 250 km po pełnym naładowaniu, wg danych nowego europejskiego cyklu jazdy (New European Driving Cycle, NEDC). Rzeczywisty zasięg może ulegać wahaniom ze względu na styl jazdy, warunki na drodze, stosowanie klimatyzacji i inne pozostające poza naszą kontrolą czynniki. (wstawić odpowiednie dane?)