ŻYCIE Z SAMOCHODEM
ELEKTRYCZNYM

Użytkowanie samochodu elektrycznego, takiego jak Nissan LEAF, może naprawdę odmienić Twoje życie. Nie tylko dlatego, że zaoszczędzisz na paliwie.

WSZYSTKO O NOWYCH MODELACH NISSAN LEAF TESTOWANYCH PRZEZ WŁAŚCICIELI SAMOCHODÓW NISSAN

WSZYSTKO O NOWYCH MODELACH NISSAN LEAF TESTOWANYCH PRZEZ WŁAŚCICIELI SAMOCHODÓW NISSAN

Niskie koszty jazdy? Oczywiście! Zakres jazdy powiększony do 250 km? Załatwione! Zerowa emisja spalin? Tak jest! Posłuchaj właścicieli Nissana z całej Europy, testujących nowe modele Nissana LEAF na południu Francji i dzielących się swoimi wrażeniami na temat samochodów i ich zalet. Śledź jazdę próbną na Col De Turini, zobacz, jak kierowcom podoba się 5 siedzeń, przestronne wnętrze, nowoczesne wzornictwo i płynna, cicha jazda nowego Nissana Leaf i odkryj wszystkie zalety nowych elektrycznych modeli. 

 

 

 

ZAMÓW JAZDĘ PRÓBNĄ

DZISIEJSZE SAMOCHODY ELEKTRYCZNE


NOWE OBLICZE SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

W ostatnich latach odnotowano olbrzymi postęp w dziedzinie samochodów z napędem elektrycznym – stały się one przyjemniejsze, bardziej praktyczne i tańsze. Samochody elektryczne, takie jak Nissan LEAF, napędzane są akumulatorami litowo-jonowymi, takimi samymi, jak te, które zasilają telefony komórkowe i komputery.

Nowoczesne samochody elektryczne nie mają już nic wspólnego z osobliwymi formami nadwozi swoich poprzedników, a do tego są praktyczne i przestronne. Brak hałasu i drgań oraz znacząco niższe koszty eksploatacji sprawiają, że posiadanie i eksploatacja samochodów elektrycznych są korzystniejsze w porównaniu z samochodami wyposażonymi w silnik spalinowy.

IDEA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH


PŁYNNA, EMOCJONUJĄCA, WYGODNA, OSZCZĘDNA I EKOLOGICZNA JAZDA

Nissany LEAF oferują dynamiczne przyspieszenie, lepszy moment obrotowy i prędkości jazdy dorównujące tradycyjnym samochodom spalinowym... mają także kilka dodatkowych atutów: samochody elektryczne są cichsze, tańsze i NIE szkodzą środowisku.

Lżejsze blachy karoserii i ulepszone właściwości aerodynamiczne przekładają się na wyważoną, przyjemną jazdę, którą ułatwiają udogodnienia, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni, takie jak wspomaganie układu kierowniczego i klimatyzacja. W dodatku samochody elektryczne będą dostępne w różnych klasach wielkości, w tym nawet jako elektryczne vany, jak Nissan e-NV200!

SAMOCHODY ELEKTRYCZNE UŁATWIAJĄ ŻYCIE


Weź sprawy w swoje ręce, wybierając nowego Nissana LEAF.

Z SAMOCHODEM ELEKTRYCZNYM ŻYCIE JEST PROSTE

Mając samochód elektryczny, budzisz się ze świadomością, że Twój akumulator litowo-jonowy jest całkowicie naładowany (bo ładował się przez całą noc, kiedy energia jest tańsza).

Nie musisz pilnie szukać stacji benzynowej i płacić za coraz droższe paliwo, a w trakcie ruszania nie zatruwasz sobie garażu spalinami.

POZNAJ OPINIE POSIADCZY NISSANÓW LEAF


 

Jeden z najbardziej szanowanych dziennikarzy radiowych w Wielkiej Brytanii, Mark Goodier, odjechał pierwszym Nissanem LEAF wyprodukowanym na Wyspach! Zobacz, jakie są jego wrażenia z posiadania i użytkowania Nissana LEAF.