NISSAN LEAF
Wnętrze 360°

Zobacz, jakie wersje wykończenia wnętrza dostępne są z Nissanem LEAF

NOWY SYSTEM POKŁADOWY NISSANCONNECT EV

POZOSTAŃ W KONTAKCIE

Dla nas to oczywiste, że podczas jazdy chcesz pozostawać z kontakcie, dlatego za kierownicą Nissana LEAF możesz liczyć na najlepsze rozwiązania w tym zakresie. Nowy system pokładowy NissanConnect EV, dostępny dla wersji Acenta i Tekna, został wyposażony w bardziej zaawansowany interfejs i lepszej jakości ekran dotykowy o przekątnej 15 cm, który pozwala na wygodne przybliżanie i oddalanie obrazu.
Dzięki niemu, życie mobilne jest naprawdę na wyciągnięcie ręki. System NissanConnect EV zapewnia możliwość telefonowania w trybie głośnomówiącym, słuchanie muzyki lub stacji radiowych DAB, dostęp do łącza USB oraz udoskonaloną funkcję rozpoznawania głosu. A do tego możesz liczyć na przydatne funkcje zaawansowanego systemu nawigacji, który pomoże Ci znaleźć najbliższy bankomat, restaurację i inne interesujące miejsca na trasie. Pozostawanie w łączności ze światem nigdy nie było tak łatwe.

BARDZIEJ PRZESTRONNY NIŻ DOTYCHCZAS


BARDZIEJ KOMFORTOWY NIŻ DOTYCHCZAS

Wnętrze nowego Nissana LEAF jest teraz o wiele bardziej przestronne i komfortowe oraz lepiej wykończone.

Wnętrze nowego Nissana LEAF jest zupełnie inne niż w poprzednim modelu. Jest on znacznie bardziej przestronny, komfortowy i lepiej wykończony.

Wsiądź za kierownicę samochodu elektrycznego i poczuj ewolucję na własnej skórze.Nowy LEAF wyposażony jest w udoskonalone fotele o regulowanej wysokości, wykończone nową, bardziej przyjazną dla środowiska tkaniną.

Zdjęcia mają charakter ilustracyjny. W niektórych przypadkach przedstawiają pojazdy w wersjach niedostępnych w Polsce I nie obrazują określonego modelu, wersji ani oferty. Przedstawione elementy mogą być niedostępne lub dostępne wyłącznie w wybranych wersjach.

ODCIENIE LUKSUSU

SZYKOWNE, ELEGANCKIE, WNĘTRZE

Nowy Nissan LEAF posiada bardziej przestronne i komfortowe wnętrze niż kiedykolwiek.

WYMIARY WNĘTRZA NISSANA LEAF
Zdjęcia mają charakter ilustracyjny. W niektórych przypadkach przedstawiają pojazdy w wersjach niedostępnych w Polsce I nie obrazują określonego modelu, wersji ani oferty. Przedstawione elementy mogą być niedostępne lub dostępne wyłącznie w wybranych wersjach.

Nissan Leaf 5 seats
Left_wheel_0004_1
Left_wheel_0005_1b
Wymiary w mm
LICZBA MIEJSC 5
MAKS. NOŚNOŚĆ DACHU (KG) 75
ZASIĘG Z PEŁNYM AKUMULATOREM 199
POWIERZCHNIA CZOŁOWA 2,31
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA – DŁUGOŚĆ MAKS. (MM) 265 (Fotel stały)
1409 (Fotel składany)
1470 (Fotel złożony)
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA – SZEROKOŚĆ MAKS. (MM) 1409
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA – WYSOKOŚĆ MAKS. DO PODSUFITKI (MM) 403
POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA (VDA) (L) 24000
MAKS. PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA PRZY ZŁOŻONYCH SIEDZENIACH (VDA) (L) 30000 (do pasa)