POZOSTAŃMY W KONTAKCIE Help: Firma Nissan Motor (GB) Ltd będzie przechowywać oraz wykorzystywać niniejsze dane (oraz wszelkie inne dane dotyczące użytkownika, które może sporadycznie uzyskiwać) obecnie oraz w przyszłości (i) w celu przekazywania informacji o produktach i usługach, które mogą okazać się interesujące dla użytkownika; (ii) w celu prowadzenia badań rynkowych; oraz (iii) w celu dostarczenia ustalonych produktów i usług. Firma NISSAN Motor (GB) Ltd przekaże również te dane do autoryzowanej sieci przedstawicielstw handlowych firmy NISSAN oraz innym członkom grupy spółek NISSAN, jak również innym firmom w celach wymienionych powyżej.

Przesyłając to zapytanie, zgadzasz się na kontakt ze strony firmy Nissan Motor (GB) Ltd

Śledź

NOWY, W PEŁNI ELEKTRYCZNY I ELASTYCZNY NISSAN e-NV200

Posiadanie w pełni elektrycznego samochodu dostawczego NISSAN e-NV200 zmieni Twoją pracę.

 

Teraz dostępny w wersji 7-osobowej

 

Cena cennikowa od:

132 840 zł Help: Prezentowane dane i ceny zostały przedstawione wyłącznie dla celów informacyjnych i nie mogą być traktowane jak oferta zawarcia umowy. Nissan zastrzega sobie prawo do zmiany informacji publikowanych tutaj bez wcześniejszego zawiadomienia. W celu uzyskania informacji dotyczących cen prosimy o kontakt z Autoryzowanym Dealerem Nissana. Wskazane wyposażenie może być wyposażeniem dodatkowym. Fotele skórzane (połączenie skóry oraz innych materiałów dostosowano do ograniczeń wynikających z uwarunkowań technicznych). Zdjęcia są jedynie ilustracją.

Ilustracje podano w celach poglądowych. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o brytyjskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Przedstawione opcje mogą być niedostępne lub mogą występować jedynie w określonych klasach.