Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

Nissan X-Trail materiały wideo

OPINIE KLIENTÓW


Zapoznaj się z bezpośrednimi spostrzeżeniami kierowców, którzy jako pierwsi przetestowali nowego Nissana X-Trail podczas jego europejskiej premiery. Zobacz, jakie były ich reakcje!

Innowacje opracowane z myślą o Tobie

Posłuchaj, co właściciele samochodów marki Nissan mają do powiedzenia na temat opcji zapewniających bezpieczeństwo w nowym Nissanie X-Trail.

Kilku właścicieli aut Nissan z całej Europy przetestowało nowego Nissana X-Trail po raz pierwszy. Dowiedz się, co sądzą o zastosowanych w nowym Nissanie X-Trail technologiach, których celem jest oddanie kierowcy pełnej kontroli nad autem. Zobacz ich reakcje po zetknięciu się z tymi innowacjami.

Optymalna jakość i udoskonalona stylistyka nowego Nissana X-Trail

Posłuchaj pierwszych wrażeń kierowców z jazdy nowym Nissanem X-Trail

Właściciele aut marki Nissan przedstawili swoje opinie na temat wszystkich cech nowego Nissana X-Trail – od stylistyki po jakość jazdy. Posłuchaj, co mówią o nowej sportowej sylwetce X-Traila i jego udoskonalonej kabinie. Nasi kierowcy testowali również uniwersalne schowki oraz korzystali z 7-osobowej wersji tego auta, która idealnie nadaje się na rodzinne wypady.