Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

NOWY NISSAN X-TRAIL
360° Z ZEWNĄTRZ

Zobacz wszystkie
dostępne kolory

Ekskluzywny i solidny

Idealne połączenie crossovera i SUV-a

Koniec z kompromisami! Dynamiczny i elegancki – nowy Nissan X-Trail to połączenie szykownej miejskiej stylistyki oraz wytrzymałości auta terenowego. Od swych rzeźbionych linii po opływowe kształty, zaprojektowany został z myślą o stylowej przygodzie i jak najlepszym wykorzystaniu każdej podróży: pasażerowie mogą nawet podziwiać widoki poprzez szyberdach Power Panoramic Moonroof. Ciesz się niezwykłą widocznością na drodze: niczego nie przeoczysz, a inni z pewnością nie przeoczą Ciebie, gdy będziesz przejeżdżał obok nich.

Dopracowany, wyszukany wygląd

Idealnie harmonijne nadwozie nowego Nissana X-Trail cechują znakomite rozwiązania: dzięki jego gładkim aerodynamicznym liniom możesz cieszyć się komfortem SUV-a, a wysoki prześwit oraz „wysoka talia" zapewniają zwiększoną widoczność. Wraz z chromowanymi detalami oraz bagażnikiem dachowym uzyskujesz styl i moc w jednym. A do tego przednie i tylne światła w kształcie bumerangu, reflektory LED oraz 19-calowe wyrafinowane felgi ze stopów metali lekkich: oto niepowtarzalny wygląd nowego Nissana X-Trail.

Technologia, której możesz zaufać

Kontrola to więcej niż stan umysłu

Nowy system All Mode 4x4-i Nissana X-Trail zapewnia idealną przyczepność w każdych warunkach. Wybierz opcję 2WD, AUTO lub LOCK, by zoptymalizować kontrolę jazdy w zależności od drogi i uniknij problemów z ruszaniem na wzniesieniach dzięki funkcji Hill Start Assist. High Beam Assist automatycznie daje Ci najdłuższy zakres świateł, jaki jest możliwy w Twoim otoczeniu, aby zmaksymalizować widoczność. A wraz z automatycznym monitorowaniem ciśnienia w oponach jesteś pewien, że zawsze jest ono optymalne. Komfort, kontrola, bezpieczeństwo: wszystko do Twojej dyspozycji.

Jeźdź wiedząc, że jesteś bezpieczny

Nissan X-Trail pełen jest innowacji, dzięki którym możesz czuć się bezpiecznie na drodze. Począwszy od funkcji ostrzeżenia o zjeździe z pasa, Lane Departure Warning, która utrzyma Cię na trasie, aż po ostrzeżenie o pojeździe w martwym punkcie, Blind Spot Warning, Nissan X-Trail dostosowuje się do otoczenia i przewiduje to, co niespodziewane. Funkcja wykrywania obiektów ruchomych, Moving Object Detection, oraz wspomaganie hamowania pozwala Ci zareagować i zatrzymać się w mgnieniu oka. Nie musisz się martwić, że coś wejdzie Ci w drogę: nasze technologie są po to, by Cię chronić.

WYMIARY NADWOZIA NISSANA X-TRAIL


czarny Nissan X-Trail widok z boku 2705 4640 czarny Nissan X-Trail widok z przodu 1710 1820 Wymiary w mm
WYSOKOŚĆ NADWOZIA (MM) 1710
DŁUGOŚĆ NADWOZIA (MM) 4640
SZEROKOŚĆ NADWOZIA (MM) 1820
ROZSTAW OSI (MM) 2705