Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

NOWY NISSAN X-TRAIL PRZYGODA I BIZNES

Nowy Nissan X-Trail wyposażono w pełen zestaw inteligentnych technologii.
Jest przy tym niezwykle uniwersalny i przestronny. To idealny pojazd dla
Twojej firmy – sprosta każdej drodze i każdemu ładunkowi.

Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach na zdjęciach znajdują się samochody w specyfikacji dostępnej w krajach innych niż Polska i nie przedstawiają danego modelu, wersji ani nie stanowią oferty. Przedstawione elementy mogą być niedostępne lub mogą być oferowane w wybranych wersjach.

SOLIDNE NADWOZIE O EFEKTOWNEJ STYLISTYCE

DODAJ MOCY I STYLU SWOJEJ FLOCIE

Zgrabna linia nadwozia i aerodynamiczna sylwetka – nowy Nissan X-Trail doda dynamiki i elegancji Twojej firmie. To doskonałe połączenie miejskiej stylistyki i solidności znanej z modeli terenowych. Nissan X-Trail jest w każdej chwili gotowy na każde zadanie – nie tracąc stylu.

WSZECHSTRONNE I UDOSKONALONE WNĘTRZE

BĄDŹ GOTÓW NA KAŻDY ŁADUNEK DZIĘKI WIĘKSZEJ PRZESTRONNOŚCI TWOJEGO SAMOCHODU

Wyjątkowa przestronność nowego Nissana X-Trail to nie tylko większy komfort podczas codziennego użytkowania. Daje ona też możliwość przystosowania samochodu do transportu niemal każdego ładunku – od masywnych przedmiotów po dodatkowych pasażerów. Złóż tylne siedzenia, wykorzystaj przegrody na suche i mokre przedmioty, podziel przestrzeń bagażnika – możliwości jest bez liku, a zasada działania banalnie prosta.

MOC I EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁANIA

PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD SWOIMI WYDATKAMI

Masz dosyć dokonywania wyboru między najwyższą mocą i ekonomicznym zużyciem paliwa? Silnik typu diesel 130 dCi nowego Nissana X-Trail gwarantuje idealny kompromis, pozwalając Ci cieszyć się pełną mocą i nie martwić o koszty. W odróżnieniu od konwencjonalnych, zmiennych skrzyni biegów, nowa skrzynia biegów X-Tronic Nissana X-Trail podczas gwałtownego przyspieszania naśladuje zachowanie tradycyjnych, automatycznych skrzyń biegów o wielokrotnym przełożeniu, ze stopniowanymi zmianami. Przy subtelniejszej jeździe przełożenia są bardziej delikatne, aby zapewnić jak największą płynność jazdy. Oznacza to, że skrzynia biegów X-Tronic oferuje kierowcom połączenie najlepszych rozwiązań – płynności jazdy przy niższych prędkościach i natychmiastowej reakcji przy dużym przyspieszeniu.

ŁĄCZNOŚĆ NA RZECZ BIZNESU

POZOSTAŃ W STAŁEJ ŁĄCZNOŚCI DZIĘKI NISSANCONNECT

Komunikacja, nawigacja, rozrywka – dzięki NissanConnect uzyskasz zaawansowaną nawigację GPS, unikniesz korków dzięki bieżącym aktualizacjom danych i sprawdzisz ceny paliwa na okolicznych stacjach benzynowych. Musisz podskoczyć do sklepu z narzędziami? Dzięki integracji z Google szybko zlokalizujesz najbliższy sklep, a Google Send-to-car pozwoli Ci przesłać wskazówki dojazdu bezpośrednio z Twojego komputera. Wykonuj i odbieraj rozmowy telefoniczne, łącz się z Facebookiem i korzystaj z wielu innych możliwości – łączność na wyciągnięcie ręki pozwoli Nissanowi X-Trail stać się niezbędnym narzędziem w Twojej działalności biznesowej.

TECHNOLOGIE ZAPEWNIAJĄCE BEZPIECZEŃSTWO

OGRANICZ STRES ZAWODOWY DZIĘKI PEŁNEJ OCHRONIE

Technologia SafetyShield oferuje wizualne i dźwiękowe ostrzeżenia, które pomogą Ci utrzymać wysoki poziom koncentracji przez całą drogę. Funkcje ostrzegania o pojeździe w martwym punkcie, ostrzegania przed zjechaniem z pasa jezdni oraz hamowania awaryjnego pozwolą Ci błyskawicznie zareagować i momentalnie zatrzymać samochód w razie niespodziewanych okoliczności lub przeszkód. Funkcja rozpoznawania znaków drogowych ułatwi Ci ponadto przepisową jazdę, wyświetlając bieżące informacje o regulacji ruchu na wyświetlaczu Advanced Drive-Assist™. Pozwól Nissanowi X-Trail czuwać nad otoczeniem Twojego samochodu – dzięki temu będziesz mógł skupić się na prowadzeniu.