Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

TWOJA HISTORIA Z NISSANEM X-TRAIL
ZACZYNA SIĘ WŁAŚNIE TU

Czy znasz ten wewnętrzny głos, który wzywa Cię ku przygodzie? Pójdź za nim dzięki nowemu Nissanowi X-Trail, crossoverowi zaprojektowanemu na każdą przygodę.

Cena cennikowa już od:

99 400 zł Help: Spółka Nissan ciągle stara się ulepszać swoje produkty i usługi, dlatego wszelkie informacje zawarte w niniejszej stronie internetowej ulegają zmianom. Specyfikacje, modele i ceny wszystkich pozycji zawartych w niniejszej stronie internetowej służą wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą być traktowane jako oferta zawarcia umowy. Pragniemy zaznaczyć, że informacje zawarte na naszej stronie mogą być nieaktualne w momencie ich przeglądania. Prosimy o kontakt z lokalnym autoryzowanym dealerem lub – w przypadku klientów flotowych – o kontakt z lokalnym menadżerem floty w celu uzyskania najnowszych informacji oraz w celu potwierdzenia wszelkich specyfikacji i cen. Ze względów technicznych, kolory prezentowane na stronie internetowej nie odpowiadają rzeczywistym kolorom.

Stworzony do przygód

Dynamiczne nadwozie

Osiągi i stylistyka w harmonijnej jedności

- Stworzony z myślą o wydajności
- Podwójne ledowe reflektory
- 19-calowe felgi ze stopów metali lekkich
- Oryginalne lampy LED
- Akcesoria

Przestronne wnętrze

Praktyczny i ekskluzywny wystrój wnętrza

- Najlepsza w swojej klasie stylistyka wnętrza
- 7-osobowy samochód
- Elastyczna i uniwersalna przestrzeń bagażowa
- Przednia szyba zapewniająca widok kinowy
- Otwierany, panoramiczny, szklany szyberdach

Wyposażenie na każde wyzwanie

Technologia Nissana X-Trail

Technologia, która spełni Twoje oczekiwania

Pewność jazdy dzięki technologii Nissana X-Trail

- System All Mode 4x4-i
- Automatycznie otwieranie drzwi
- Monitor panoramiczny z funkcją wspomagania parkowania
- Automatyczna funkcja hamowania awaryjnego
- System ostrzegania o pojeździe w martwym punkcie
- NissanConnect