Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

ŚLEDŹ NAS

NISSAN QASHQAI
NOWEJ GENERACJI
ORYGINALNY CROSSOVER

Dlaczego iść na kompromis? Nissan QASHQAI nowej
generacji to połączenie muskularnej sylwetki,
innowacyjnych technologii i najlepszej wydajności
w swojej klasie w przystępnej cenie. To po prostu
doskonały samochód do zastosowań flotowych.

Od

76 900 zł Help: Prezentowane dane i ceny zostały przedstawione wyłącznie dla celów informacyjnych i nie mogą być traktowane jak oferta zawarcia umowy. Nissan zastrzega sobie prawo do zmiany informacji publikowanych tutaj bez wcześniejszego zawiadomienia. W celu uzyskania informacji dotyczących cen prosimy o kontakt z Autoryzowanym Dealerem Nissana. Wskazane wyposażenie może być wyposażeniem dodatkowym. Fotele skórzane (połączenie skóry oraz innych materiałów dostosowano do ograniczeń wynikających z uwarunkowań technicznych). Zdjęcia są jedynie ilustracją.

Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach na zdjęciach znajdują się samochody w specyfikacji dostępnej w krajach innych niż Polska i nie przedstawiają danego modelu, wersji ani nie stanowią oferty. Przedstawione elementy mogą być niedostępne lub mogą być oferowane w wybranych wersjach.

DOSKONAŁA STYLISTYKA CROSSOVERA ZARÓWNO WEWNĄTRZ, JAK I NA ZEWNĄTRZ

WYSOKA JAKOŚĆ I STYL DLA TWOJEJ FIRMY

Połączenie samochodu terenowego z tradycyjnym hatchbackiem sprawiło, że Nissan QASHQAI nowej generacji ponownie definiuje znaczenie słowa "bezkompromisowy".

Stylistyka crossovera widoczna zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu sprawia, że wygląda on muskularnie i luksusowo – od czarnej osłony wlotu powietrza z przodu przez przyciemniane szyby z tyłu po skórzaną tapicerkę w jasnym kolorze i elementy wykończenia wnętrza z materiału przypominającego zamsz. Ponadto dzięki wyjątkowo przestronnej kabinie i bagażnikowi z wieloma możliwościami aranżacji, samochód ten spełni wszystkie Twoje potrzeby – teraz możesz zachwycić stylem na najwyższym poziomie bez kompromisów dla komfortu Twoich klientów.

CROSSOVER STWORZONY Z MYŚLĄ O WYDAJNOŚCI

POWIEW ŚWIEŻEGO POWIETRZA W MIEŚCIE I NIŻSZE KOSZTY EKSPLOATACJI POJAZDU

CROSSOVER STWORZONY Z MYŚLĄ O WYDAJNOŚCI

Niezależnie od tego, czy dla swojej firmy wybierzesz silnik Diesla, czy benzynowy, napęd na jedną lub obie osie, ręczną czy automatyczną skrzynię biegów, w zamian otrzymasz wyjątkowe osiągi zapewniane przez technologię Nissan Pure Drive. Z wynikiem poniżej 99 g/km Nissan QASHQAI jest najlepszy w swojej klasie pod względem emisji CO2 do atmosfery. Dzięki zmniejszeniu masy i udoskonaleniu właściwości aerodynamicznych możesz bić rekordy w zakresie oszczędności paliwa, ciesząc się niezwykłym przyspieszeniem i poczuciem bezpieczeństwa również przy wysokich prędkościach. Stworzenie bardziej opływowych linii nadwozia umożliwiło zmniejszenie hałasu wywoływanego przez powietrze, zapewniając cichszą i bardziej oszczędną jazdę.

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA W SEGMENCIE CROSSOVERÓW

Osiągi Nissana Qashqai wspomagane są przez innowacyjne technologie, takie jak system Stop/Start, który automatycznie wyłącza silnik po zatrzymaniu pojazdu, oszczędzając dzięki temu paliwo i ograniczając emisję spalin do atmosfery. Wydajność i nowoczesne technologie dostępne bez nadwyrężania Twojego budżetu sprawiają, że Nissan Qashqai nowej generacji jest doskonałym samochodem do zastosowań flotowych.

SPECJALNE ELEMENTY NADWOZIA ORAZ NISSAN SAFETY SHIELD ZAPEWNIAJĄ BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS JAZDY PO MIEŚCIE

UCZYŃ BEZPIECZEŃSTWO NAJWAŻNIEJSZYM PRIORYTETEM

Wiemy, że bezpieczeństwo Twojej floty jest dla Ciebie bardzo ważne.
Nissan QASHQAI nowej generacji wyposażony jest w wyjątkowy pakiet innowacyjnych i przystępnych cech podnoszących bezpieczeństwo jazdy*:

- System aktywnej kontroli zawieszenia
- System wspomagania ruszania pod górę
- Elektryczny hamulec awaryjny
- System kamer 360°
- Ostrzeżenie o niezamierzonej zmianie pasa ruchu
- Ostrzeżenie o pojeździe w martwym polu
- Ostrzeżenie o poruszających się obiektach
- Czujnik ciśnienia w oponach
- Ostrzeżenie o zmęczeniu kierowcy
- Rozpoznawanie znaków drogowych
- Adaptacyjne światła drogowe
- i wiele więcej

* dostępność może różnić się w zależności od wybranej wersji wyposażenia

DOSKONAŁA ŁĄCZNOŚĆ, DOSKONAŁA JAZDA

SYSTEM NAWIGACJI SATERLITARNEJ NISSANCONNECT ROBI OGROMNĄ RÓŻNICĘ

Łatwe planowanie podróży, punkty POI Google i port USB/możliwość podłączenia odtwarzacza iPod to tylko kilka z wielu funkcji dostępnych w ramach NissanConnect, systemie nawigacji, komunikacji i rozrywki w Nissanie QASHQAI nowej generacji.

Na ekranie dotykowym o przekątnej 7" zobaczysz mapy, przydatne informacje, aplikacje i o wiele więcej. Technologia Google Send-to-Car umożliwia planowanie podróży z wyprzedzeniem i przesyłanie tras z komputera bezpośrednio do samochodu. Z kolei podczas jazdy najwyższej jakości system GPS Nissana obsługuje mapy 20 miast Europy w formacie 3D i wyświetla aktualizacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, umożliwiając wybór optymalnej trasy. Do tego dochodzi obsługa punktów POI Google, dzięki którym poznasz najbardziej atrakcyjne miejsca – od restauracji po parkingi i najtańsze stacje benzynowe – a wszystko to dostępne za naciśnięciem przycisku. Ponadto łącze Bluetooth i port USB/możliwość podłączenia smartfona oznacza, że zachowasz łączność z pojazdem przez cały czas. Ta zaawansowana technologia została stworzona nie tylko z myślą o ułatwieniu jazdy, ale również o zwiększeniu atrakcyjności każdej podróży zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażerów.