Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

ŚLEDŹ NAS

TWOJA HISTORIA Z NISSANEM QASHQAI ZACZYNA SIĘ WŁAŚNIE TU

Zainspiruj się i rozpocznij swoją przygodę z dynamicznym i eleganckim Nissanem Qashqai – miejskim crossoverem, który nie ma sobie równych.

Cena cennikowa już od:

76 900 zł Help: Spółka Nissan ciągle stara się ulepszać swoje produkty i usługi, dlatego wszelkie informacje zawarte w niniejszej stronie internetowej ulegają zmianom. Specyfikacje, modele i ceny wszystkich pozycji zawartych w niniejszej stronie internetowej służą wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą być traktowane jako oferta zawarcia umowy. Pragniemy zaznaczyć, że informacje zawarte na naszej stronie mogą być nieaktualne w momencie ich przeglądania. Prosimy o kontakt z lokalnym autoryzowanym dealerem lub – w przypadku klientów flotowych – o kontakt z lokalnym menadżerem floty w celu uzyskania najnowszych informacji oraz w celu potwierdzenia wszelkich specyfikacji i cen. Ze względów technicznych, kolory prezentowane na stronie internetowej nie odpowiadają rzeczywistym kolorom.

Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach na zdjęciach znajdują się samochody w specyfikacji dostępnej w krajach innych niż Polska i nie przedstawiają danego modelu, wersji ani nie stanowią oferty. Przedstawione elementy mogą być niedostępne lub mogą być oferowane jedynie w wybranych wersjach.

DYNAMICZNY I ELEGANCKI

wyrafinowane NADWOZIE

Perfekcyjne linie

W odpowiedzi na oczekiwania i preferencje kierowców, członkowie zespołów projektowych Nissana wprowadzili poniższe stylowe dodatki:

Podwójne reflektory LED oświetlające drogę kolorem przypominającym światło słoneczne zapewniają lepszy komfort widzenia, natomiast technologia wspomagania oświetlenia drogi eliminuje konieczność ręcznego włączania i wyłączania długich świateł.

19-calowe felgi ze stopów metali lekkich zapewniają niezrównaną stabilność i przyczepność, a także podkreślają elegancję i styl samochodu.

EKSKLUZYWNY STYL WNĘTRZA

Maksymalna wygoda, szczyt elegancji

Eleganckie i inteligentne elementy wykończenia wnętrza Nissana Qashqai to m.in.:

- Siedzenia o zerowej grawitacji
- Szyberdach Panoramic Moonroof
- System ładowania bagażu
- ThermaClear Podgrzewana przednia szyba
- Intuicyjne podświetlenie wnętrza
- Wysokiej jakości materiały

 

TECHNOLOGIA

Technologie Nissana Qashqai

NOWATORSKIE TECHNOLOGIE

STAŁA ŁĄCZNOŚĆ I INTELIGENTNA JAZDA

Unikalne rozwiązania Nissana podlegają stałym udoskonaleniom. Nissan Qashqai nie stanowi tu żadnego wyjątku. Są to m.in.:

  • System All Mode 4x4-i Nissana
  • System czterech kamer monitora panoramicznego z funkcją wspomagania parkowania
  • Automatyczna funkcja hamowania awaryjnego
  • Różne tryby prowadzenia pojazdu
  • Funkcja inteligentnego wspomagania parkowania
  • System ostrzegania o pojeździe w martwym punkcie