Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

ŚLEDŹ NAS

OPINIE KLIENTÓW


Grupka szczęśliwych posiadaczy Nissanów została zaproszona na imprezę Lisbon Live Event, aby przetestować nowego Nissana Juke podczas jego europejskiej premiery. Przekonaj się, co mają do powiedzenia!

Nowy Nissan Juke: Sprawdzanie granic możliwości projektowania i technologii

Posiadacze Nissanów wyznają, co naprawdę myślą o nowej stylistyce i zaawansowanych technologiach zastosowanych w nowym Nissanie Juke

Kierowcy Nissanów dzielą się swoimi bezpośrednimi doświadczeniami z użytkowania systemu Safety Shield i Around View Monitor – technologii zaprojektowanych, aby zapewnić Ci większe bezpieczeństwo na drodze. Posłuchaj, jak dzielą się ich pierwszymi wrażeniami po zapoznaniu się z przebojową stylistyką nowego Nissana Juke, w tym ze wszystkimi opcjami personalizacji wnętrza i nadwozia!

Prowadź pewnie w nowym Nissanie Juke

Poznaj opinie właścicieli na temat osiągów nowego Nissana Juke.

Wychodzące naprzeciw potrzebom kierowców ulepszenia w postaci przestronnego bagażnika, optymalnej pozycji kierowcy oraz płynniejszej jazdy zostały przetestowane i ocenione przez posiadaczy samochodów Nissan. Zobacz ich reakcje po pierwszej jeździe testowej nowym Nissanem Juke!