Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

ŚLEDŹ NAS

 

NISSAN DESIGN STUDIO

Personalizacja to coś więcej niż tylko umieszczenie kilku dodatków – chodzi o to, aby Nissan Juke stał się naprawdę Twój. Dzięki Nissan Design Studio możesz zbudować swojego crossovera wedle własnego uznania, korzystając z szerokiego wyboru pakietów obejmujących kolory nadwozia i wykończenia, których nazwy pochodzą od różnych lokalizacji Nissan Design Studios na całym świecie. Ponadto wybierać możesz z całej masy akcesoriów i elementów wyposażenia zaprojektowanych z myślą o wszystkich potrzebach. Dzięki niezliczonej liczbie kombinacji Twój pojazd naprawdę stanie się unikalny.

TWÓJ STYL – TWÓJ NISSAN JUKE!

Jeśli chodzi o projektowanie samochodu Twoich marzeń, to chcemy zaoferować sposób, który najbardziej będzie Ci odpowiadał. Dlatego Nissan Design Studio proponuje dwa warianty personalizacji: Creative Line i Exclusive Line. Creative Line umożliwia Ci zaprojektowanie Twojego crossovera zanim jeszcze zostanie wyprodukowany – online lub u Twojego dealera , tak aby pojazd był od razu gotowy do wprowadzenia do garażu. Exclusive Line natomiast pozwala modyfikować i dodawać elementy wyposażenia i akcesoria w Nissanie Juke już po jego zakupie. Firma Nissan podejmuje wysiłki, aby zaspokoić wszelkie potrzeby swoich klientów, w najbardziej odpowiedni dla nich sposób.

PERSONALIZACJA

file

POKAŻ SWOJE PRAWDZIWE OBLICZE

 

Wybierz felgi ze stopów metali lekkich, nakładki na lusterka, listwy boczne i inne elementy w ulubionych kolorach*. Teraz, dzięki ofercie wyrazistych akcesoriów do Nissana Juke, możesz z łatwością wyróżnić się z tłumu. Poznaj nowy moduł do personalizacji 3D, zapoznaj się z możliwościami i dopasuj Nissana Juke do swojego stylu.

*Pełna oferta części i kolorów dostępna w placówkach dealerskich

WYKONAJ KROKI

1 – SPERSONALIZUJ SWOJEGO NISSANA JUKE

Wyraź swój styl i stwórz Nissana Juke idealnego dla siebie, korzystając z narzędzi do personalizacji w module 3D.
2 – ZAPISZ SWOJĄ KONFIGURACJĘ

Zapisz i udostępnij swoją konfigurację, a otrzymasz specjalny kod.

3 – WCZYTAJ SWOJĄ KONFIGURACJĘ

Przy użyciu kodu możesz uzyskać bezpośredni dostęp do Nissana Juke we własnej konfiguracji zarówno na stronie internetowej, jak i w dowolnej placówce dealerskiej. Nissan Juke Twoich marzeń teraz jest w zasięgu ręki.