Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

ŚLEDŹ NAS

NISSAN JUKE
WEWNĄTRZ

Odkryj wszystkie dostępne elementy wyposażenia nowego Nissana Juke

ALL NEW NISSAN QASHQAI
INTERIOR

Discover all of new Nissan Qashqai's available trims

SPORTOWE I FUNKCJONALNE WNĘTRZE NISSANA JUKE

INDYWIDUALNY STYL I FUNKCJONALNOŚĆ ZREDEFINIOWANE!

Wybierz oryginalna stylistykę nowego Nissana Juke. Sportowy charakter wnętrza uwolni w Tobie ducha kierowcy wyścigowego, a wygodne fotele na wszystkich 5 miejscach sprawią , że będziesz mógł się dzielić tymi doznaniami także z przyjaciółmi. Zajmij miejsce w sportowych fotelach, które dzięki opcjom personalizacji mogą wyrazić Twój indywidualnych charakter i styl. Konsola centralna oraz szereg innych elementów sprawią, że poczujesz się jak na torze wyścigowym. Dodatkowo, zmieniona konstrukcja bagażnika oferuje teraz 40% więcej przestrzeni na bagaż i może być adaptowana poprzez złożenie oparć foteli z tyłu.

KONTROLA I OPCJE ŁĄCZNOŚCI W ZASIĘGU RĘKI DZIĘKI TECHNOLOGII NISSANCONNECT

Zaawansowany komputer pokładowy zapewniający optymalne wsparcie podczas jazdy

Korzystaj z opcji łączności podczas jazdy dzięki zaawansowanemu systemowi NissanConnect. Łączący nawigację, komunikację i źródła muzyki system z 5.8” ekranem dotykowym to doskonały towarzysz podróży. Uzyskuj precyzyjne wskazówki dojazdu, znajdź interesujące Cię miejsca na mapach Google, a nawet prześlij trasę bezpośrednio do swojego Nissana Juke prosto z komputera w domu dzięki aplikacji Google Send-to-Car. Śledź na bieżąco zmiany w ruchu dzięki zintegrowanym aplikacjom i pozostań w kontakcie ze swoimi znajomymi przez cały dzień za pomocą systemu głośnomówiącego Bluetooth®lub Facebooka. Przy pomocy systemu Nissan Dynamic Control możesz natomiast uzyskać dostęp do danych o parametrach jazdy, wybrać tryb pracy silnika i skrzyni biegów, a także wyregulować precyzyjnie temperaturę wewnątrz kabiny dzięki układowi automatycznej klimatyzacji!

OTWIERANY SZYBERDACH – POCZUJ WIATR WE WŁOSACH!

W nowym Nissanie Juke warto spojrzeć do góry. Otwierany szklany dach (opcja) w najnowszej wersji tego crossovera ma znacznie szerszy otwór niż zwykły szyberdach. Dzięki niemu we wnętrzu jest wyjątkowo widno, a kierowca i pasażerowie mają wrażenie jeszcze bardziej przestronnego wnętrza. Wpatruj się w gwiazdy, obserwuj czubki wieżowców i posłuchaj padających na dach kropel deszczu, a poczujesz różnicę. Otwórz dach i rozkoszuj się wiatrem we włosach w ciepłe słoneczne dni.

WNĘTRZE, KTÓRE JEST ODBICIEM TWOJEGO STYLU

Skonfiguruj swojego Nissana Juke dzięki licznym opcjom personalizacji wnętrza

Nadaj swojemu samochodowi własny styl dzięki licznym opcjom personalizacji nowego Nissana Juke.

Wybierz spośród różnych elementów wykończenia, materiałów tapicerki i kolorów wykończeń i detali, m.in. w konsoli centralnej i dźwigni zmiany biegów. Bez względu na to, jaki kolor wolisz – biel, czerwień, żółć lub czerń – z łatwością wyrazisz swoją osobowość na wiele różnych sposobów i poczujesz się w swoim crossoverze jak u siebie.

WYMIARY WNĘTRZA NOWEGO NISSANA JUKE

wnętrze nowego Nissana Juke
newjuke_interior_dimensions_a
RHD01b
Wymiary w mm
LICZBA FOTELI 5
MAKS. OBCIĄŻENIE DACHU (KG) 75
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA PALIWA 46
POW. PRZED. (M2) 2,31
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA - DŁUGOŚĆ MAKS. (MM) 675 Fotele ustawione
1470 Fotele nachylone
Fotele złożone
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA - SZEROKOŚĆ MAKS. (MM) 1409
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA - WYSOKOŚĆ MAKS. (MM) 681
OPCJONALNA PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA (VDA) (L) 251
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA Z SIEDZENIAMI ZŁOŻONYMI (VDA) (L) 550 (Do pasa)
830 (Do dachu)