Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

ŚLEDŹ NAS

NADWOZIE NOWEGO
NISSANA JUKE

Zobacz wszystkie dostępne kolory

*Ilustracje podano w celach poglądowych. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Przedstawione opcje mogą być niedostępne lub mogą występować jedynie w określonych wersjach.

EKSCYTUJĄCA ZEWNĘTRZNA STYLISTYKA CROSSOVERA

Sportowa, elegancka sylwetka w miejskim stylu crossovera.

Przyciągaj spojrzenia podczas jazdy dzięki wyróżniającej się stylistyce nowego Nissan Juke. Aerodynamiczna bryła auta, masywne nadkola, ukryte klamki tylnych drzwi zwracają uwagę na moc i sportowego ducha drzemiącego w tym miejskim crossowerze. Podziwiaj jego dynamiczną sylwetkę i przygotuj się na to, że podczas jazdy nie pozostaniesz niezauważony.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE I PEWNE PROWADZENIE.

Innowacje, które pomagają lepiej kontrolować jazdę

Nowy Nissan Juke posiada mnóstwo inteligentnych technologii, które poprawiają kontrolę i bezpieczeństwo na drodze. Reflektory ksenonowe, przednie i tylne światła LED nie tylko mają świetny wygląd, lecz zwiększają widoczność, tak abyś mógł wszystko dostrzec i zostać dostrzeżonym. System kamer 360 ° zapewnia Ci panoramiczny widok wokół Twojego Nissana Juke w trakcie parkowania i wolnych manewrów. Zestaw technologii Safety Shield powiadomi Cię, jeśli zaczniesz niekontrolowanie zjeżdżać z obranego pasa ruchu i ostrzeże jeśli inny pojazd ukryje się w martwym polu lusterek Twojego samochodu. Nie martw się już niczym, co może pojawić się na drodze – Twój Nissan Juke jest jak druga para oczu.

PERSONALIZACJA W NISSAN DESIGN STUDIO

Dostosuj swojego Nissana Juke do swoich potrzeb

Skonfiguruj i dokonaj personalizacji swojego nowego Nissana Juke w kilku prostych krokach! Dzięki opcji konfiguracji auta oraz Nissan Design Studio możesz samodzielnie określić specyfikacje silnika, warunki gwarancji oraz wybrać jeden z trzech pakietów stylistycznych i czterech różnych kolorów. Możliwe jest nawet dobranie takich szczegółów jak kolorowe nakładki lusterek i elementy wykończenia. Zatem bez względu na to, czy stawiasz na klasę i elegancję, czy może wolisz fantazyjną stylistykę auta wyścigowego – Twój Nissan Juke dostosuje się do Twojego stylu i doda Ci pewności siebie. ;

PRZECIERANIE SZLAKÓW W SPORTOWYM STYLU

WYMIARY NADWOZIA NISSANA JUKE


Juke – stylistyka nowego crossovera Nissana 2530 4135 Juke – stylistyka nowego crossovera Nissana 1565 1765 Wymiary w mm
WYSOKOŚĆ NADWOZIA (MM) 1565
DŁUGOŚĆ NADWOZIA (MM) 4135
SZEROKOŚĆ NADWOZIA (MM) 1765
ROZSTAW OSI (MM) 2530