Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

ŚLEDŹ NAS

nowy Nissan Juke – flota

NOWY JUKE -
OPTYMALNE ROZWIĄZANIE FLOTOWE

 

W przypadku biznesu pragniesz tego, co najlepsze –
optymalnych rozwiązań. Dzięki swojej śmiałej,
kompaktowej konstrukcji typu crossover, innowacyjnym
elementom wyposażenia i sportowym osiągom Nissan Juke
oferuje Ci nie tylko to, lecz znacznie więcej.

Od

55 900 zł Help: Spółka Nissan ciągle stara się ulepszać swoje produkty i usługi, dlatego wszelkie informacje zawarte w niniejszej stronie internetowej ulegają zmianom. Specyfikacje, modele i ceny wszystkich pozycji zawartych w niniejszej stronie internetowej służą wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą być traktowane jako oferta zawarcia umowy. Pragniemy zaznaczyć, że informacje zawarte na naszej stronie mogą być nieaktualne w momencie ich przeglądania. Prosimy o kontakt z lokalnym autoryzowanym dealerem lub – w przypadku klientów flotowych – o kontakt z lokalnym menadżerem floty w celu uzyskania najnowszych informacji oraz w celu potwierdzenia wszelkich specyfikacji i cen. Ze względów technicznych, kolory prezentowane na stronie internetowej nie odpowiadają rzeczywistym kolorom.

Ilustracje podano w celach poglądowych. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o brytyjskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Przedstawione opcje mogą być niedostępne lub mogą występować jedynie w określonych klasach.

STYLISTYKA SPORTOWEGO CROSSOVERA

Przebojowy design i sportowa stylistyka kompaktu w każdym detalu

Nakręć obroty swojego biznesu i daj mu zastrzyk energii dzięki sportowemu, miejskiemu crossoverowi od Nissana – Nissanowi Juke. Wysklepiona przednia szyba i ukryte uchwyty tylnych drzwi podkreślają płynną linię sylwetki tego wydajnego auta. 

 

Jeśli mówimy o wydajności, to lampy ksenonowe i lampy LED zamontowane w samochodzie zapewnią Twoim kierowcom optymalne oświetlenie na drodze, a wysoki prześwit nad podłożem zagwarantuje im lepszą widoczność. A ponieważ przestrzeni nigdy za wiele, zwiększyliśmy pojemność bagażnika o 40% i dodaliśmy wymienne przegrody, aby uczynić przestrzeń bagażową tak elastyczną jak tylko to możliwe. Obojętnie, czy chodzi o praktyczność, odważną stylistykę czy dodatkowe elementy wyposażenia, Nissan Juke to samochód o nieograniczonych możliwościach.

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE I OPCJE ŁĄCZNOŚCI

W pełni kontroluj swoją jazdę

Dzięki naszym innowacyjnym systemom pokładowym możesz korzystać ze wszystkich opcji łączności bez względu na to, dokąd zmierzasz. Musisz być cały czas w kontakcie? Nasze technologie Ci to umożliwią.

System NissanConnect oferuje najlepszą nawigację, system audio i opcje łączności oraz integrację ze smartfonem. System Nissan Dynamic Control zapewnia również kontrolę nad parametrami samochodu czy obsługę klimatyzacji y za pomocą intuicyjnego interfejsu. Co więcej, technologia Safety Shield wykorzystuje proste sygnały dźwiękowe i wizualne , zapewniając bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom. Czego więcej może oczekiwać Twoja flota?

EKSCYTUJĄCE OSIĄGI I OPTYMALNA KONTROLA JAZDY

Innowacje i moc, która pozwoli Ci osiągnąć więcej

Nowy Nissan Juke naszpikowany jest technologią i oferuje moc, która wyniesie Twój biznes na wyższy poziom. Mając do wyboru silniki Turbo z bezpośrednim wtryskiem, jak nowy DIG-T 1,2 l, DIG-T 1,6 l 190 KM lub silnik wysokoprężny 1,5 dCi 110 KM, wysokie osiągi są gwarantowane. Tym bardziej, że wszystkie jednostki napędowe zostały wyposażone w technologię Stop-Start, aby zagwarantować niskie spalanie i minimalną emisję szkodliwych spalin. Dzięki opcjonalnemu układowi All-Mode 4x4 możesz natomiast zachować pełną kontrolę w każdych warunkach. Ekonomia, moc i bezpieczeństwo zawsze idą w parze z nowym Nissanem Juke.

NISSAN DESIGN STUDIO

Personalizacja to coś więcej niż tylko umieszczenie kilku dodatków – chodzi o to, aby Nissan Juke stał się naprawdę Twój. Dzięki Nissan Design Studio możesz zbudować swojego crossovera wedle własnego uznania, korzystając z szerokiego wyboru pakietów obejmujących kolory nadwozia i wykończenia, których nazwy pochodzą od różnych lokalizacji Nissan Design Studios na całym świecie. Ponadto wybierać możesz z całej masy akcesoriów i elementów wyposażenia zaprojektowanych z myślą o wszystkich potrzebach. Dzięki niezliczonej liczbie kombinacji Twój pojazd naprawdę stanie się unikalny.