Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

ŚLEDŹ NAS

TWOJA HISTORIA Z NISSANEM JUKE ZACZYNA SIĘ WŁAŚNIE TU

Bardziej sportowy i elegancki: odkryj inny wymiar
jazdy miejskiej dzięki nowemu Nissanowi JUKE

Cena cennikowa już od:

55 900 zł Help: Spółka Nissan ciągle stara się ulepszać swoje produkty i usługi, dlatego wszelkie informacje zawarte w niniejszej stronie internetowej ulegają zmianom. Specyfikacje, modele i ceny wszystkich pozycji zawartych w niniejszej stronie internetowej służą wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą być traktowane jako oferta zawarcia umowy. Pragniemy zaznaczyć, że informacje zawarte na naszej stronie mogą być nieaktualne w momencie ich przeglądania. Prosimy o kontakt z lokalnym autoryzowanym dealerem lub – w przypadku klientów flotowych – o kontakt z lokalnym menadżerem floty w celu uzyskania najnowszych informacji oraz w celu potwierdzenia wszelkich specyfikacji i cen. Ze względów technicznych, kolory prezentowane na stronie internetowej nie odpowiadają rzeczywistym kolorom.

Ilustracje podano w celach poglądowych. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Przedstawione opcje mogą być niedostępne lub mogą występować jedynie w określonych wersjach.


Dynamiczna i sportowa stylistyka crossovera

Unikalna stylistyka
nadwozia

Efektowne nadwozie, które
zachwyca.

- Sportowa i szykowna stylistyka
- Zjawiskowe reflektory w kształcie bumeranga
- Podniesiona pozycja foteli
- Personalizacja w Nissan Design Studio
- Akcesoria

Wnętrze zaprojektowane, aby zachwycać

Poczuj moc i wygodę zachwycającej stylistyki wnętrza Nissana Juke.

- Technologia NissanConnect
- Otwierany szyberdach
- Głębokie fotele anatomiczne
- 40% większy bagażnik

 

Zaawansowana technologia interfejsu i kontroli prowadzenia auta

Technologia Nissana Juke

Pozostań w kontakcie i kontroluj sytuację na drodze

Innowacyjna technologia zapewniająca bezpieczeństwo, uwagę i łączność na drodze

- NissanConnect
- Monitor panoramiczny
- System ostrzegania o pojeździe w martwym punkcie
- System ostrzegania przed zjazdem z pasa jezdni
- Technologia All Mode 4x4-I z systemem kontroli momentu obrotowego (TVS)