Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

Zupełnie Nowy Nissan Pulsar
Nowy wymiar komfortu

Odkryj wszystko, co musisz wiedzieć o zupełnie nowym Nissanie Pulsar.

DYNAMICZNA STYLISTYKA NADWOZIA

Masywne, lecz aerodynamiczne linie

Zachowanie na drodze

Pragniesz samochodu, którego serce bije rytmem Twojego życia? Oczywiście! Dzięki swojej dynamicznej, przyciągającej wzrok stylistyce zupełnie nowy Nissan Pulsar jest doskonałym towarzyszem wypraw. Posągowe nadwozie i zgrabne linie boczne nadają autu atrakcyjny i prężny wygląd, który doda i Tobie pewności na drodze.

Atrakcyjne elementy stylistyki

Doskonały, wyrafinowany wygląd

Stylistyka zupełnie nowego Nissana Pulsar emanuje elegancją w każdym detalu. Integralnym dopełnieniem jego ekskluzywnej sylwetki są efektowne lampy przeciwmgielne i boczne okna, ujęte w chromowany kontur. Jego charakterystyczny tylni spojler, wraz z kratką chłodnicy w kształcie litery V, nadaje mu drapieżny, sportowy wygląd, którego dopełnieniem są wyjątkowe lampy i reflektory LED. Dodajmy do tego spersonalizowane, cięte diamentem alufelgi, a możesz być pewny, że będziecie przyciągać spojrzenia.

UDOSKONALONE I PRZESTRONNE WNĘTRZE

Wyjątkowa przestronność

Pamiętaj o wszystkim, a już na pewno o komforcie

Twój zupełnie nowy Nissan Pulsar zaprojektowany został z myślą nie tylko o Tobie, lecz również o osobach, które towarzyszą Ci w podróży! Jego niespotykana w tej klasie przestronność zadowoli nawet najbardziej wymagających pasażerów – samochód posiada wyjątkowo dużo miejsca na nogi. Co imponujące, wygoda pasażerów idzie w parze z przestronnością bagażnika. Udało się to osiągnąć dzięki największemu rozstawowi osi w tej klasie samochodów. Po złożeniu jednego fotela w samochodzie można wygodnie przewozić długie przedmioty, zachowując jedno tylne miejsce dla pasażera. Po złożeniu całego rzędu tylnych foteli otrzymujemy natomiast największą pojemność bagażnika w samochodach tej klasy – imponujące 1395 litrów! Szeroko otwierane tylne drzwi ułatwiają dostęp do tylnych foteli, co szczególnie sprawdza się podczas przewożenia małych dzieci w umieszczonych z tyłu fotelikach. Przestronne, otwarte wnętrze zapewnia z kolei fantastyczną widoczność we wszystkich kierunkach. Odetchnij, rozprostuj kości i zrelaksuj się – masz na to dosyć miejsca.

Doskonały układ wnętrza

Poruszaj się z klasą

Nowy Nissan Pulsar nie tylko charakteryzuje się wyjątkową przestronnością, lecz wyposażony został także w szereg dodatków, dzięki którym będziesz podróżować w jeszcze wyższym komforcie. Usiądź wygodnie w komfortowych fotelach z szerokimi podłokietnikami, jakich nie ma konkurencja, aby oddać się pełnemu relaksowi. Uporządkuj przestrzeń wokół siebie, wykorzystując liczne schowki – na podręczne przedmioty, okulary i napoje, zarówno z przodu, jak i z tyłu Nissana Pulsar. Miękkie, lecz wytrzymałe tkaniny, chromowane detale – wnętrze samochodu zostało zaprojektowane przy użyciu wysokiej jakości materiałów, które nadają mu elegancki i nowoczesny wygląd. Bez względu na to, czy stawiasz na komfort, czy styl, zasługujesz na najlepsze rozwiązania w obydwu kategoriach.

INTELIGENTNE OSIĄGI SILNIKA

Dynamiczny i wydajny silnik z turbodoładowaniem

Osiągi zapewniające pełnię jazdy

Zupełnie nowy Nissan Pulsar gwarantuje niezrównane osiągi dzięki silnikowi turbo z bezpośrednim wtryskiem: moc nawet 190 KM w przypadku silnika benzynowego 1,6DIG-T umożliwi Ci dynamiczną jazdę, odpowiednie przyspieszenie i wyjątkową szybkość reakcji. Możesz także wybrać silnik Diesla z turbodoładowaniem dla jeszcze wyższego momentu obrotowego lub zamienić 6-biegową ręczną skrzynię biegów na przekładnię X-Tronic w parze z silnikiem benzynowym 1,2 l. Bez względu na Twoje preferencje, gwarantujemy solidne i niezawodne osiągi podczas każdej jazdy.

Inteligentna technologia Stop-Start

Wydajne poruszanie się dzięki wyjątkowej oszczędności paliwa.

Silnik już nigdy więcej nie będzie pracował bez potrzeby! Zupełnie nowy Nissan Pulsar został wyposażony w system Stop-Start, który automatycznie wyłącza i włącza spalanie za każdym razem, gdy zatrzymujesz się i ruszasz. Ograniczenie jałowej pracy silnika zapewnia znaczące zmniejszenie zarówno emisji, jak i zużycia paliwa. Dobry dla środowiska naturalnego, łagodny dla Twojego portfela: niektóre innowacje na prawdę przynoszą korzyść każdemu.

SPECJALISTYCZNE TECHNOLOGIE MOTORYZACYJNE

Nowy system NissanConnect

W trasie pozostań zawsze w kontakcie.

System NissanConnect daje szybki dostęp do wszystkich potrzebnych danych na intuicyjnym ekranie dotykowym o przekątnej 5,8 cala: synchronizacja aplikacji umożliwia natomiast pozostawanie w kontakcie za pośrednictwem portali społecznościowych i wiadomości oraz kontrolowanie prognozy pogody dla zmotoryzowanych. Bez względu na to, czy masz ochotę posłuchać ulubionej muzyki – w radio, poprzez łącze Bluetooth lub USB – czy potrzebujesz wskazówek dojazdu do kolejnego celu podróży, bądź chcesz skontaktować się ze znajomym, wszystko znajduje się w zasięgu ręki.

Funkcja Nissan Park Assist

Inteligentna nowinka, dzięki której będziesz czuć się pewnie na ulicy

Parkowanie jeszcze nigdy nie było tak proste jak w nowym Nissanie Pulsar! System Kamer 360 pozwoli Ci zobaczyć swój samochód z góry pod kątem 360°, abyś mógł widzieć dokładnie, jak go wprowadzasz na miejsce parkingowe. Cztery szerokokątne kamery umieszczone wokół samochodu umożliwią Ci przełączanie widoku z góry na widok z przodu lub z tyłu, co jest szczególnie przydatne podczas parkowania równoległego. Już nigdy więcej nie zmarnujesz czasu na wyszukiwanie odpowiedniego miejsca: teraz wszystkie należą do Ciebie!

Technologia SafetyShield

Całkowite bezpieczeństwo na każdym zakręcie

Dzięki technologii SafetyShield Twój zupełnie nowy Nissan Pulsar pozwoli Ci dostrzegać i przewidywać przeszkody czyhające na drodze. Dzięki takim funkcjom, jak ostrzeżenie o przekroczeniu linii, ostrzeżenie o martwym punkcie w lusterku oraz wykrywanie poruszającego się obiektu, migająca lampka i sygnał dźwiękowy poinformują Cię o potencjalnych przeszkodach na drodze. Funkcja wyprzedzającego hamowania awaryjnego uprzedzi Twoje własne odruchy w razie bezpośredniego zagrożenia. Zbyt szybko zbliżający się samochód? Lekkomyślny przechodzień? Dzięki zaawansowanym technologiom bezpieczeństwa od Nissana, zachowasz spokój i pewność.