Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

WSZYSCY MÓWIĄ O NOWYM NISSANIE NOTE

OPINIE KLIENTÓW


Nie musisz wierzyć nam na słowo! Oto zbiór opinii, na podstawie których można dowiedzieć się, co właściciele Nissanów, którzy rozważają zakup nowego Nissana NOTE, sądzą na temat tego kompaktowego miejskiego samochodu.

WŁAŚCICIELE NISSANÓW Z CAŁEJ EUROPY PRZYJECHALI NA PREMIERĘ


TECHNOLOGIE SKŁANIAJĄ LUDZI DO ROZMÓW

Właściciele samochodów marki Nissan z całej Europy poznali nowego Nissana NOTE podczas jego europejskiej premiery.

Pod skrzydłami technologii Safety Shield kierowcy czuli się na drodze „bezstresowo” i „pod kontrolą”.

Podczas testowania ostrzeżeń o pojeździe w martwym polu oraz o przekraczaniu pasa ruchu, a także funkcji wykrywania poruszających się obiektów stwierdzili, że nadszedł czas, by pożegnać się ze stresującą jazdą po mieście. Posłuchaj, co jeszcze mieli do powiedzenia!

SYSTEM KAMER 360° - SPRAWDZONY W AKCJI

Nie musisz już wykręcać szyi, by zobaczyć, co jest za Tobą! To jedna z wielu korzyści wymienianych przez właścicieli samochodów marki Nissan testujących System kamer 360° w nowym Nissanie NOTE.

Ta nowa technologia, zaprojektowana, by uwolnić kierowców od trudnego parkowania i zniechęcających manewrów, sprawiła, że poczuli się przygotowani na każdą sytuację na drodze! Zobacz ich pierwsze reakcje!

PIERWSZE WRAŻENIA NA TEMAT NOWEGO NISSANA NOTE.


Opinie na temat poziomu komfortu.

Nowy Nissan NOTE sprawia wrażenie o wiele większego od środka niż z zewnątrz. Odkryj, jak ludzie reagują na zdumiewająco dużą przestrzeń i wygodę, jakie oferuje najnowszy samochód miejski Nissana.