Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

NOWY NISSAN NOTE

INNOWACJE UŁATWIAJĄCE PROWADZENIE

TECHNOLOGIA, KTÓRA UZALEŻNIA

Zastosowana w miejskim Nissanie Note technologia pomaga w prowadzeniu auta i zapewnia najwyższą płynność jazdy. Monitor panoramiczny ułatwia manewrowanie, a funkcja ostrzegania o pojeździe w martwym punkcie zapewnia bezpieczeństwo, ostrzegając o tym, co dzieje się na drodze wokół Twojego samochodu. Na tym nie koniec! Nissana Note wyposażono w doskonały system informacyjny – korzystając z wbudowanego ekranu dotykowego, sprawdzisz natężenie ruchu, znajdziesz najbliższą i najtańszą stację benzynową i zaplanujesz, jak najszybciej dojechać do celu.

PRZESTRZEŃ na relaks

NOWOCZESNY STYL, O JAKIM MARZYŁEŚ, I FUNKCJONALNOŚĆ, JAKIEJ POTRZEBUJESZ

Wyróżnij się na miejskich ulicach! Nissan Note to nie tylko zaskakująco przestronne i wszechstronne wnętrze w sam raz dla Ciebie, ale również efektowne nowoczesne wzornictwo. Przesuwane i składane tylne fotele oraz system zarządzania przestrzenią bagażową Karakuri umożliwiają dostosowanie samochodu do niemal każdego bagażu. Otwierane pod kątem 90° drzwi ułatwiają z kolei dostęp do wnętrza auta, co przydaje się w wielu codziennych czynnościach, np. podczas montowania fotelika dla dzieci. Nissan Note zachwyca też stylistyką. Nowoczesne wykończenie i elegancka tablica rozdzielcza sprawiają, że prowadzenie tego modelu to prawdziwa przyjemność.

NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ

DYNAMIKA I NISKIE SPALANIE PRZEKŁADAJĄCE SIĘ NA WYSOKĄ EFEKTYWNOŚĆ JAZDY

Wysokie koszty jazdy po mieście i mała dynamika? Już nie! Nowy, silnik Nissana Note, DIG-S 1,2 l, ma moc do 98 koni mechanicznych, a silnik dCi o pojemności 1,5 litra ogranicza emisję CO₂ do 90 g/km przy spalaniu 3,5 l/100 km. Wydajność samochodu dodatkowo podnosi system Eco Drive i technologia Stop-start, która automatycznie wyłącza silnik, kiedy samochód pozostaje w bezruchu. Dzięki temu Nissan Note jest przyjazny nie tylko dla środowiska, ale również dla Twojego portfela.