Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

NOWY NISSAN NOTESILNIKI I OSIĄGI


Porównaj silniki dostępne z nowym Nissanem NOTE

Zdjęcia są jedynie ilustracją. Zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 4.9-7.6 l/100 km, Emisja CO2: 129-175 g/km.

Który silnik będzie najbardziej Ci odpowiadał?

Porównaj wersje silnika, aby znaleźć najlepszy dla siebie

  • 1.2 L 59 kW (80 KM) 2WD

      

DOSTĘPNY W WERSJI
  • Visia
  • Acenta
  • Acenta Plus
TYP PALIWA
Benzyna
UKŁAD NAPĘDOWY
Przekładnia manualna
BIEGI
5
POJEMNOŚĆ Powyższa tabela przedstawia pojemność (cm3) silników Nissan Note. Silniki wymieniono w kolejności od najniższej pojemności do najwyższej.
1198
PRZYSPIESZENIE (od 0 do 100 km/godz.)
13.7
MOC (KM) Powyższa tabela przedstawia moc (w kW (KM/obr./min) dla silników Nissan Note. Silnik zapewniający najlepsze osiągi to model o dużej mocy.
59 (80) / 6000
PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA (KM/H)
168
MOMENT OBROTOWY (NM)
110
EMISJA CO2 (G/KM) Powyższa tabela przedstawia emisje CO2 dla silników Nissan Note. Silnik pozwalający na ekologiczną jazdę to model o niskiej emisji CO2.
109
KLASA EMISJI
ZUŻYCIE PALIWA (przel. wart. średnie) Powyższa tabela przedstawia zużycie paliwa (l/100 km) dla silników Nissana Note. Silnik pozwalający na ekonomiczną jazdę to model o niskim zużyciu paliwa.
4.7
ZUŻYCIE PALIWA (jazda miejska)
5.9
ZUŻYCIE PALIWA (jazda poza miastem)
4.0
NAPĘD
2WD

NISKIE ZUŻYCIE PALIWA

Niższy poziom emisji CO2. Więcej świeżego powietrza

Oszczędność energii

W firmie Nissan nieustannie poszukujemy nowych i innowacyjnych sposobów na oszczędzanie energii.

WIĘCEJ ENERGII, MNIEJ SPALIN


GENIALNE FUNKCJE EKO

Naciśnij przycisk trybu ekonomicznego, a na wyjątkowo przejrzystym kolorowym wyświetlaczu w Nissanie NOTE wyświetlone zostaną dwa nowe wskaźniki – jeden informuje o sposobie korzystania z pedału przyspieszenia, a drugi o tym, na ile oszczędnie kierowca jedzie. A ponieważ oba wyświetlane są w jakości HD, monitorowanie ekonomicznych parametrów jazdy podczas i po zakończeniu każdej podróży będzie prawdziwą przyjemnością.

KIEDY MOC SPOTYKA SIĘ Z WYDAJNOŚCIĄ

Silnik Nissana Note, DIG-S 1,2 l, dostarcza mocy na poziomie 98 koni mechanicznych, a silnik dCi o pojemności 1,5 litra ogranicza emisję CO₂ do 90 g/km przy spalaniu 3,5 l/100 km. Rezultat? Wydajność diesla, która jest przyjazna zarówno dla środowiska, jak i dla Twojego portfela. Nissan Note wyposażono również w innowacyjne technologie, które wyraźnie obniżają zużycie paliwa i emisję CO₂, zapewniając oszczędną, ekologiczną i wydajną jazdę. Należy do nich m.in. technologia Stop-start, która pozwala zredukować utratę mocy w wyniku generowania ciepła, pompowania paliwa i tarcia.