Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

NOWY NISSAN NOTE 360° WEWNĄTRZ

NOWY NISSAN NOTE 360° WEWNĄTRZ

PRZESTRONNE I ESTETYCZNE WNĘTRZE

PRZESTRZEŃ, KTÓREJ POTRZEBUJESZ I KOMFORT, NA JAKI ZASŁUGUJESZ

Wszechstronne i przestronne wnętrze Nissana Note sprawdza się w każdych okolicznościach. Przewiezienie jakiegokolwiek bagażu to pestka – od dużych walizek po rowery. System wielu przegród Karakuri umożliwia dostosowanie przestrzeni bagażowej do przewożonego ładunku, a tylne siedzenia można błyskawicznie złożyć i przesunąć do przodu, co pozwala uzyskać dodatkową przestrzeń. W samochodzie przewieziesz przedmioty o długości aż 1,7 m!

KOMFORT I KLASA – Z KAŻDYM SKRĘTEM

Wnętrze Nissan Note to praktyczność połączona z wygodą i elegancją. Samochód jest gustowny i nowoczesny, a jego funkcjonalność poświadcza wysoka jakość, przemyślana konstrukcja i wydajność. Dopracowane czarne wykończenie, elegancka tablica rozdzielcza o przemyślanym układzie i komfort, o jakim nawet nie śniłeś, a ponadto najwyższa przyjemność z jazdy… Nic dodać, nic ująć!

WYMIARY WNĘTRZA nowego Nissana NOTE

coffre_0000_01
coffre_0001_01b
Wymiary w mm