Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

NOWY NISSAN NOTE NADWOZIE 360°


STWORZONY, ABY ZACHWYCAĆ

SMUKŁA LINIA I NAJWYŻSZA ELEGANCJA – NOWY NISSAN NOTE TO UCZTA DLA OCZU

Trudno przeoczyć elegancką i dynamiczną sylwetkę Nissana Note. Przyjrzyj się bliżej, a zachwycą Cię stylowe detale. Od obniżonej linii dachu i mniejszego kąta nachylenia przedniej szyby, przez poszerzane nadkola, po stylową osłonę chłodnicy – wszystkie elementy stylistyczne tego samochodu pasują do siebie jak ulał.

PODKREŚL SWÓJ STYL

POKAŻ SWÓJ WYJĄTKOWY STYL I ZABŁYŚNIJ NA DRODZE

Wykorzystaj fascynujące opcje personalizacji Nissana Note i przekształć ten mały samochód w wizytówkę Twojego stylu. Zaprojektuj swój samochód w najdrobniejszych szczegółach – dokładnie tak, jak lubisz. Niech Nissan Note stanie się idealnym dodatkiem na każde wyjście.

PODNOSZĄC STANDARDY

PAKIET SPORT NISSANA

Wykorzystaj w pełni atrakcyjne wzornictwo Nissana Note dzięki dodatkom stylistycznym, które oferuje opcjonalny pakiet sport. Ten wyjątkowy pakiet zapewnia wiele spersonalizowanych opcji, które pozwolą Ci podkreślić nowoczesną stylistykę samochodu. Możesz wybrać sportowe przednie i tylne zderzaki, dodatkowy spojler dachowy, efektowne panele boczne i wyjątkowe, wycinane diamentem alufelgi 16’’. A jeśli do takiego zestawu dodasz czarne, ukośne lampy przednie, czarną osłonę chłodnicy i ekskluzywne przyciemniane szyby, efekt będzie naprawdę oszałamiający.

WYMIARY ZEWNĘTRZNE nowego Nissana NOTE


2600 4100 1530 1695 Wymiary w mm
WYSOKOŚĆ NADWOZIA (MM) 1530
DŁUGOŚĆ NADWOZIA (MM) 4100
SZEROKOŚĆ NADWOZIA (MM) 1695
MASA POJAZDU BRUTTO (KG) 1510
ROZSTAW OSI (MM) 2600