Zobacz wszystkie ujawnień

ZUPEŁNIE NOWY NISSAN MICRA

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O PRZEŁAMYWANIU KONWENCJI, ZUPEŁNIE NOWY NISSAN MICRA TO COŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO SAMOCHÓD. MA SWOJĄ OSOBOWOŚĆ, JAK TY. DOSTĘPNA OD KWIETNIA 2017.

STYLISTYKA

EKSPRESJA I INNOWACJE

NADWOZIE

POKAŻ SWÓJ CHARAKTER

Co kryje się za tymi głębokimi, atletycznymi liniami nadwozia? Kultowy design i finezyjne wykończenie zupełnie nowy Nissan Micra zostały zainspirowane stylistyką samochodów sportowych.

 

DYNAMICZNE LINIE NADWOZIA. SPORTOWE PROPORCJE

Przykuwające wzrok niskie i szerokie nadwozie, oraz zdecydowane i atletyczne linie karoserii zupełnie nowy Nissan Micra to oprócz atrakcyjnego wyglądu, śmiały wyraz Twojej oryginalnej osobowości.

 

BEZKOMPROMISOWA STYLISTYKA

Forma, funkcja i charakter: zupełnie nowy Nissan Micra emanuje idealną równowagą pomiędzy sportową stylistyką a codzienną praktycznością, abyś mógł maksymalnie wykorzystać każdy dzień swojego aktywnego życia.

WNĘTRZE

ZACHWYĆ SIĘ SOBĄ

Finezyjne i harmonijne wykończenie oraz przestrzenne wnętrze zupełnie nowy Nissan Micra tworzą unikalny klimat dla energetyzującej jazdy.

 

TWOJA PRZESTRZEŃ

Poczuj emanujące prostotą linie deski rozdzielczej i jakość delikatnych w dotyku materiałów, sięgnij po inteligentnie rozmieszczone urządzenia sterujące i wykreuj własną przestrzeń, dobierając kolor wykończenia. Wszystko w zupełnie nowy Nissan Micra mówi, żebyś został w nim dłużej.

 

PRZEJMIJ KONTROLĘ

Połóż ręce na nowym sportowym kole kierownicy. Poczuj się, jak za sterami auta wyścigowego.

 

ROZPIEŚĆ SWOJE ZMYSŁY

Poczuj wspaniałą atmosferę, którą w samochodzie tworzy delikatne oświetlenie.

 

WYGODA W ZASIĘGU RĘKI

Poczuj pełną kontrolę dzięki nowoczesnej i inteligentnie zaplanowanjej konsoli centralnej.

 

POCZUJ NOWĄ JAKOŚĆ

Poczuj miękkie w dotyku materiały i zachwyć się wyrafinowanymi elementami wykończenia w kolorze satynowanego srebra.

PERSONALIZACJA ZUPEŁNIE NOWY NISSAN MICRA

INDYWIDUALNY STYL

Zerwij z konwencją i znajdź swój indywidualny styl, wybierając spośród 100 różnych konfiguracji. Przewiń do boku, aby poznać niektóre z najbardziej kultowych wersji zupełnie nowy Nissan Micra, i kliknij drzwi kierowcy, aby zanurzyć się w jego inspirującym wnętrzu.

PERSONALIZACJA NADWOZIA

POKAŻ SWOJĄ ORYGINALNOŚĆ

Dzięki niezliczonym kombinacjom personalizacyjnym, Zupełnie
nowy Nissan Micra pozwoli
zabłysnąć Twojej osobowości.

 

DODAJ STYLU

Stwórz unikalny styl swojego zupełnie nowy Nissan Micra dodając specjalny pakiet elementów personalizacji zewnętrznej. Możesz wybrać kolor nakładek na lusterka, listew bocznych oraz nakładek przedniego i tylnego zderzaka.

 

DODAJ WYRAFINOWANIA

Pójdź o krok dalej i dodaj zestaw 17” felg ze stopu metali lekkich z ozdobnymi wkładkami w wybranym przez Ciebie kolorze.

 

DODAJ KULTOWEGO CHARAKTERU

Wykreuj piękny styl dzięki pakietowi Exterior Pack ULTIMATE, który obejmuje kontrastujące i spersonalizowane koła, wspaniały akcent podkreślający jeszcze bardziej Twoją niepowtarzalną osobowość.

PERSONALIZACJA WNĘTRZA

Twoja przestrzeń, Twoje zasady

Ta przestrzeń należy tylko do Ciebie. Spraw sobie przyjemność i postaw na najwyższej jakości materiały, ekskluzywne detale i wykończenia, dzięki czemu stworzysz własny klimat, wybierając ulubiony styl wystroju wnętrza. Wybierz spośród ekskluzywnej kolekcji odcieni, aby nadać charakteru fotelom, desce rozdzielczej i panelom, oraz poczuj, jak Zupełnie nowy Nissan Micra dostarczy Ci zupełnie nieznanych dotychczas wrażeń z jazdy.

CECHY

TECHNOLOGIE Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI

FASCYNUJĄCY DŹWIĘK

INDYWIDUALNE DOŚWIADCZENIA SŁUCHOWE

Najlepsze w swojej klasie technologie ZUPEŁNIE NOWEGO Nissana Micra zmieniają zwykłą jazdę w inspirującą podróż.

ENERGETYZUJĄCA TECHNOLOGIA

SPOTĘGOWANE WRAŻENIA

Najlepsze w swojej klasie technologie Zupełnie nowy Nissan Micra zmieniają zwykłą jazdę w inspirującą podróż.

 

WYŚWIETLACZ ADVANCED DRIVE-ASSIST

Precyzyjne wskazówki dojazdu, identyfikacja dzwoniącego, szczegóły ścieżek audio, status funkcji bezpieczeństwa – wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na najnowszym kolorowym ekranie 5" TFT.

 

TWOJA MUZYKA ZAWSZE Z TOBĄ DZIĘKI FUNKCJI CARPLAY

Słuchaj muzyki, odbieraj wiadomości i korzystaj z ulubionych aplikacji na wyświetlaczu NissanConnect przy użyciu funkcji Apple CarPlay. Wygoda à la Nissan: podłącz swojego smartfona i ruszaj w drogę!

 

NISSANCONNECT

Bardziej inteligentny, bezpieczniejszy i łatwy w użyciu: wszystkie pliki audio, nawigacja, komunikacja w trybie głośnomówiącym i aplikacje samochodowe masz dostępne bezpośrednio na ekranie dotykowym 7" z powłoką antyodblaskową.

 

INTELIGENTNY SYSTEM KAMER 360°

Cztery kamery AVM oferują widok samochodu i jego otoczenia z lotu ptaka, a dzięki funkcji podziału ekranu możesz przybliżyć widok przodu, tyłu oraz boku pojazdu i dzięki temu z łatwością parkować i manewrować.

INTELIGENTNE SYSTEMY WSPIERAJACE KIEROWCĘ

PEWNOŚĆ JAZDY

Zestaw inteligentnych systemów wspierających kierowcę daje Ci pewnosć na drodze. To tak, jakbyś jednocześnie miał trzecie oko i 6 zmysł. Dzięki nim możesz obserwować samochód i otoczenie, przewidywać sytuacje na drodze i chronić siebie oraz pasażerów.

 

INTELIGENTNY SYSTEM OSTRZEGANIA I ZAPOBIEGANIA ZJAZDOWI Z PASA RUCHU

Trzymaj się! Jeśli niespodziewanie zaczniesz zjeżdżać z pasa ruchu bez kierunkowskazu, system uruchomi wizualne i dźwiękowe sygnały lub pomoże w skorygowaniu toru jazdy i delikatnie zahamuje, abyś mógł spokojnie powrócić na właściwy pas ruchu.

 

WSPOMAGANIE OŚWIETLENIA DROGI

Lepsza widzialność w nocy. System automatycznie włącza długie światła, kiedy ich potrzebujesz, i wyłącza je, kiedy wykryje zbliżający się w Twoim kierunku inny pojazd.

 

ROZPOZNAWANIE ZNAKÓW DROGOWYCH

Dzięki funkcji automatycznego wykrywania znaków łatwiej będzie jechać zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami prędkości na drodze, a wszystkie informacje będą bezpośrednio wyświetlane na kolorowym monitorze 5" HD TFT.

 

INTELIGENTNY AUTOMATYCZNY HAMULEC AWARYJNY

Ten udoskonalony system nieustannie monitoruje ruch przed samochodem, łącznie z pieszymi, i powiadamia o zagrożeniach, delikatnie hamując, kiedy nie ma niebezpieczeństwa, i mocniej, kiedy jest to konieczne.

OSIĄGI

NA WŁAŚCIWYCH OBROTACH

ZWROTNOŚĆ I PEWNOŚĆ

ZŁAP MNIE, JEŚLI POTRAFISZ

Zupełnie nowy Nissan Micra oferuje idealną równowagę w zakresie manewrowania i płynności jazdy. Dzięki sztywnej konstrukcji nadwozia, niskiemu punktowi ciężkości i pakietowi ekskluzywnych rozwiązań technologicznych, samochód cechuje precyzja prowadzenia i kontrola manewrów zapewniająca ekscytującą i bezpieczną jazdę.

 

POKOCHAJ ZAKRĘTY

Ostry zakręt przed Tobą? Zachowaj panowanie dzięki technologii aktywnej kontroli toru jazdy, która wykorzystuje inteligentne hamowanie ułatwiające bezpieczne trzymanie się jezdni.

 

OSTROŚĆ W RUCHU

Wyjątkowe aerodynamiczne kształty zupełnie nowy Nissan Micra gwarantują płynną jazdę także pod wiatr. Wszystko dzięki spojlerom po bokach i na dachu oraz specjalnym elementom w podwoziu i kanałowi powietrznemu z przodu. Sportowy styl zupełnie nowy Nissan Micra nie ogranicza się jedynie do jego wyglądu.

 

CICHO SZA

Ruszaj w spokoju i ciszy. Dzięki optymalnemu wyciszeniu wnętrza samochodu, nic nie zakłóca przyjemności jazdy, nawet przy dużych prędkościach.

 

OSTROŚĆ W RUCHU

Wyjątkowe aerodynamiczne kształty zupełnie nowego Nissana Micra gwarantują płynną jazdę także pod wiatr. Wszystko dzięki spojlerom po bokach i na dachu oraz specjalnym elementom w podwoziu i kanałowi powietrznemu z przodu. Sportowy styl nowego Nissana Micra nie ogranicza się jedynie do jego wyglądu.

SILNIKI

SZYBKO REAGUJĄCE I WYDAJNE SILNIKI

Bezkompromisowe osiągi i wydajność. Wszystkie silniki, benzynowe i wysokoprężne, wykorzystywane w zupełnie nowy Nissan Micra gwarantują natychmiastowe przyspieszenie i niesamowitą oszczędność paliwa.

 

1.0 benzynowy 73KM

Benzynowy silnik wolnossący

- 73 KM/54 kW

- 95Nm

- Silnik wolnossący z wtryskiem wielopunktowym

- Zgodny z normą Euro6b

 

IG-T 90 benzynowy

Benzynowy silnik z turbodoładowaniem

- 90 KM/66 kW

- 140Nm

- Turbodoładowany silnik z wtryskiem wielopunktowym

- Zgodny z normą Euro6b

 

dCi 90

Flagowy silnik wysokoprężny Nissana

- 90 KM/66 kW

- 220Nm

- Turbodoładowany silnik z systemem wtrysku Common Rail

- Zgodny z normą Euro6b