Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

GWARANCJA I POMOC DROGOWA Z NOWYM NISSANEM MICRA


Dowiedz się wszystkiego na temat usług, gwarancji i obsługi serwisowej nowego Nissana Micra.

Zdjęcia są jedynie ilustracją. Zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 4.3-5.4 l/100 km, Emisja CO2: 99-125 g/km.

czerwono-białe logo You+Nissan

WYJĄTKOWY, EKSKLUZYWNY... TWÓJ

You+Nissan to miejsce, w którym posiadacze samochodów marki Nissan znajdą wszystko, czego potrzebują, aby w pełni wykorzystać to, co zapewnia nowy Nissan Micra. Korzystaj z usług dopasowanych do Twoich preferencji, ofert specjalnych i wyjątkowych rabatów. To Twój punkt kontaktu z Nissanem.

Nissan You+
Usługi dostępne z nowym Nissanem MICRA

USŁUGI Nissana

Niezależnie od tego, jakie są Twoje oczekiwania w stosunku do serwisu, ważne jest, aby Twój samochód zawsze znajdował się w najlepszej kondycji, umożliwiając płynną jazdę i obniżenie kosztów eksploatacji. Nikt nie zna Twojego Nissana tak dobrze, jak my. Nasi przeszkoleni mechanicy posiadają wyczerpującą wiedzę na temat samochodów marki Nissan i stosują wyłącznie oryginalne części Nissana, aby zagwarantować optymalne parametry pracy i niezawodność pojazdu.

Gwarancja na nowego Nissana Micra

GWARANCJA na nowego Nissana Micra

Podróżuj bez obaw – umożliwi Ci to gwarancja na 3 lata lub 100 000 km. Aby Twój miejski samochód marki Nissan wyglądał jak nowy przez długi czas, oferujemy standardowo 3-letnią gwarancję na lakier oraz 12-letnią gwarancję antykorozyjną. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój nowy Nissan MICRA nigdy nie straci doskonałego stylu!