Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

Personalizacja nowego
Nissana Micra

POKAŻ SWÓJ CHARAKTER

Personalizacja nowego Nissana Micra

Dopasuj nowego Nissana Micra do swoich potrzeb


Personalizacja nowego Nissana Micra

Pokaż swoją osobowość!

Nadaj swojemu Nissanowi MICRA wyjątkowy charakter, wybierając jedną z dwóch ekskluzywnych możliwości personalizacji oferowanych przez Nissana. Ciekawa oferta elementów do wnętrza oraz nadwozia dostępna jest w szerokiej gamie kolorów, tak aby każdy mógł wybrać odcień odpowiadający własnym preferencjom.

WYKONAJ PONIŻSZE KROKI


1 – Spersonalizuj swój
miejski samochód

Skorzystaj z narzędzi do personalizacji w module 3D i stwórz Nissana Micra, o jakim marzysz.

2 – Zapisz swoją
konfigurację

Zapisz i udostępnij swoją konfigurację, a otrzymasz specjalny kod.

3 – Wczytaj swoją
konfigurację

Użyj otrzymanego kodu, aby wczytać zapisaną konfigurację nowego Nissana Micra i kontynuować jego personalizację.