Pozostańmy w kontakcie Help: Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

Wysyłając tę prośbę, wyrażasz zgodę na możliwość kontaktu z Tobą przez Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

NOWY NISSAN MICRA
WNĘTRZE 360º


MNÓSTWO MIEJSCA


Praktyczne rozwiązania w nowym Nissanie Micra

Zorganizowane i przemyślane wnętrze o dużych możliwościach adaptacji

Nigdy więcej przedmiotów przesuwających się po samochodzie, nigdy więcej zagubionych telefonów komórkowych, biletów autostradowych czy okularów przeciwsłonecznych – w nowym Nissanie Micra wszystko ma swoje miejsce. Od dedykowanych uchwytów po przestronne schowki – uporządkowane różnorodne schowki w nowym Nissanie Micra pozwolą Ci uniknąć bałaganu w podróży. A jeśli nagle zajdzie potrzeba przewiezienia większych przedmiotów, możesz złożyć tylną kanapę za jednym pociągnięciem dźwigni, aby uzyskać całkowicie płaską podłogę i 1132 litry przestrzeni. To bardzo przydatna cecha.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM


Bezpieczeństwo w nowym Nissanie Micra

Oprzyj się wygodnie i odpręż się.

Nowy Nissan Micra zapewnia poczucie bezpieczeństwa dzięki najnowszym technologiom z zakresu bezpieczeństwa. Pełen zestaw poduszek powietrznych, zagłówki i nowoczesny system ESP oraz ABS sprawią, że poczujesz się pewnie i zapomnisz o zmartwieniach związanych z bezpieczeństwem.

WYMIARY WNĘTRZA NOWEGO NISSANA MICRA

Wymiary wnętrza nowego Nissana Micra
LICZBA MIEJSC 5
MAKS. NOŚNOŚĆ DACHU W KG 50
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA PALIWA 41
POWIERZCHNIA PRZEDNIA (M²) 2,11
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA — MAKS. DŁUGOŚĆ (MM) 544 Fotel mocowany na stałe
597 Fotel składany
1082 Fotel składany (złożony)
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA — MAKS. SZEROKOŚĆ (MM) 986
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA — MAKS. WYSOKOŚĆ DO SUFITU POJAZDU (MM) 912
POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA (VDA) 265
MAKS. POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA ZE ZŁOŻONYMI SIEDZENIAMI (VDA) 605 Do dolnej linii szyb bocznych
1132 Do sufitu