TECHNOLOGIA, KTÓREJ POTRZEBUJESZ DOKŁADNIE WTEDY, GDY JEJ POTRZEBUJESZ.

INNOWACYJNE. DYNAMICZNE. ELEGANCKIE.

Gama aut miejskich Nissana

ODKRYJ GAMĘ AUT MIEJSKICH NISSANA

Wyrusz w podróż jednym z naszych najnowszych modeli, wyposażonych w innowacyjne technologie, które sprawią, że każda wycieczka będzie ekscytująca i bezpieczna.

Nissan Micra, mały samochód miejski

NISSAN MICRA

Od

37 890 zł

(1)

z radiem i klimatyzacją

Nissan Micra łączy w sobie miejski spryt, elegancję i styl, dzięki którym możesz liczyć na pełne podziwu spojrzenia gapiów.

Nissan Note, mini MPV

NISSAN NOTE

Od

43 900 zł

(1)

z radiem i klimatyzacją

Zaskakujący, praktyczny i funkcjonalny. Nissan Note to idealne połączenie rozmiarów auta miejskiego i zaskakująco przestronnego wnętrza. Jedyny samochód, który sprosta codziennym wyzwaniom rodziny w mieście!

Nissan Pulsar, hatchback

NOWY NISSAN PULSAR

Od

59 900 zł

(1)

z radiem i klimatyzacją

Najnowszy Nissan Pulsar to gwarancja komfortu, przestronnego wnętrza i bezpieczeństwa nawet w podczas długich podróży. Dynamiczne i ekonomiczne silniki sprawią, że będziesz cieszył się każdym kilometrem, czy to podczas jazdy po mieście, czy w trakcie wyjazdu na wakacje.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA Z MYŚLĄ O PASAŻERACH

Bezpieczniejsza i inteligentniejsza jazda w stałym kontakcie ze światem dzięki innowacyjnej technologii Nissana, którą stworzyliśmy z myślą o najlepszych doświadczeniach z użytkowania samochodu miejskiego.

System czterech kamer Around View Monitor

Perfekcyjna kontrola otoczenia dzięki funkcji widoku z lotu ptaka w zakresie 360° na 5,8-calowym ekranie HD.

Ostrzeganie o pojeździe w martwym punkcie

W trosce o Twoje bezpieczeństwo na drodze, specjalny system Twojego samochodu miejskiego powiadomi Cię o pojeździe, który znalazł się w martwym punkcie.

Pomiar miejsca parkingowego

Już nie musisz się martwić na myśl o parkowaniu w mieście – technologia Nissana zmierzy rozmiar wolnego miejsca parkingowego i po kłopocie.

Technologia NissanConnect

NissanConnect

Intuicyjny system NissanConnect to informacje, łączność i rozrywka w zasięgu ręki podczas każdej podróży.

Hamowanie awaryjne

Dzięki funkcji ostrzegania przed kolizją i różnym opcjom hamowania awaryjnego możesz być spokojny podczas stresujących podróży.

*Powyższe funkcje dostępne są wyłącznie w wybranych modelach. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę produktu.

ZNAJDŹ SWOJEGO LOKALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO NISSANA[1] Spółka Nissan ciągle stara się ulepszać swoje produkty i usługi, dlatego wszelkie informacje zawarte w niniejszej stronie internetowej ulegają zmianom. Specyfikacje, modele i ceny wszystkich pozycji zawartych w niniejszej stronie internetowej służą wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą być traktowane jako oferta zawarcia umowy. Pragniemy zaznaczyć, że informacje zawarte na naszej stronie mogą być nieaktualne w momencie ich przeglądania. Prosimy o kontakt z lokalnym autoryzowanym dealerem lub – w przypadku klientów flotowych – o kontakt z lokalnym menadżerem floty w celu uzyskania najnowszych informacji oraz w celu potwierdzenia wszelkich specyfikacji i cen. Ze względów technicznych, kolory prezentowane na stronie internetowej nie odpowiadają rzeczywistym kolorom.

Pokaż noty prawne