ZAMÓW JAZDĘ PRÓBNĄ

 NOWY NISSAN NAVARA

PODJĄŁEŚ DECYZJĘ O WYPRÓBOWANIU SAMOCHODU NOWY NISSAN NAVARA

Twoje zamówienie na jazdę próbną jest prawie gotowe. Potrzebujemy jeszcze tylko kilku szczegółów, by potwierdzić Twoje zgłoszenie.
Zaraz po wysłaniu formularza otrzymasz wiadomość e-mail potwierdzającą Twoje zamówienie, a pracownik naszego działu obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin, by ustalić szczegóły.

TWOJE INFORMACJE
CZY JESTEŚ WŁAŚCICIELEM SAMOCHODU MARKI NISSAN? *
TWÓJ ADRES
WPROWADŹ LOKALIZACJĘ, BY ZNALEŹĆ DEALERA NISSANA W POBLIŻU

TWÓJ DEALER NISSANA

OK
Wybierz dealera Nissana z listy lub kliknij mapę

 

Wybierz dealera Nissana z listy lub kliknij mapę

DEKLARACJA O OCHRONIE DANYCH

Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej autoryzowanym dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

* Wymagane pola