Zapisz się po najnowsze wieści o Nissanie Pulsar

 PULSAR

Nie chcesz czegoś przegapić? Wprowadź swój adres e-mail w poniższym polu, aby móc otrzymywać najświeższe wiadomości i informacje na temat nowego Nissana Pulsar.

TWOJE DANE
Podając swój adres e-mail zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości e-mail od firmy Nissan. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. *
TWÓJ SAMOCHÓD
CZY JESTEŚ WŁAŚCICIELEM NISSANA? *
OŚWIADCZENIE O OCHRONIE DANYCH

Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

* Wymagane pola