NOWY NISSAN
NP300 NAVARA

Solidna konstrukcja podwozia, podwójnie doładowany silnik turbo, zwiększenie momentu obrotowego w połączeniu z innowacyjnymi technologiami daje doskonałą przyjemność z jazdy w każdych warunkach.

Nissan daje 5 lat gwarancji producenta na model NP300 Navara.

TWOJE DANE
POTWIERDŹ, ŻE CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE NA TEMAT NOWEGO NISSANA NP300 NAVARA ZA POŚREDNICTWEM POCZTY ELEKTRONICZNEJ *
TWÓJ SAMOCHÓD
CZY JESTEŚ WŁAŚCICIELEM NISSANA? *
OŚWIADCZENIE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej Autoryzowanym Dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

* Wymagane pola