OBSŁUGA POSPRZEDAŻNA

OBSŁUGA OKRESOWA I INNE USŁUGI SERWISOWE

OBSŁUGA OKRESOWA

Przeglądy okresowe
Kto lepiej niż my zna potrzeby Twojego Nissana?

Ponieważ firma Nissan jest w pełni ukierunkowana na Twoje zadowolenie i bezpieczeństwo, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci jak najlepszą obsługę serwisową.

   

Wszyscy nasi mechanicy są przeszkoleni przez firmę Nissan, zatem znają Twoje auto "na wylot". Mają oni dostęp do narzędzi specjalnych opracowanych do stosowania w naszych pojazdach.
Rekomendujemy używanie oryginalnych części zamiennych Nissan aby utrzymać Twojego Nissana w najlepszym stanie technicznym.Części stosowane przy obsłudze technicznej funkcjonują z zachowaniem tak samo wysokich norm jakościowych, co oryginalne części zamontowane fabrycznie i spełniają wysokie normy ekologiczne. Gwarancja na nie wynosi 12 miesięcy.
Staramy się zapewnić, by nasze ceny były zawsze bardzo konkurencyjne.
Stąd wykonywanie obsługi okresowej w sieci dealerów Nissan jest rzeczywiście bardzo ekonomicznym i niezawodnym rozwiązaniem.

Cennik usług i rezerwacja wizyt przez Internet
Firma Nissan zawsze gwarantuje najwyższy standard obsługi technicznej, realizowany przez kompetentny i fachowy personel Dealera Nissan. Możesz być pewien, że będziemy wobec Ciebie otwarci, szczerzy i profesjonalni. 

Pragniemy zapewnić Ci również najwyższy poziom obsług, co oznacza, że nieprzerwanie poszukujemy nowych sposobów, aby robić to lepiej. 

Tak więc obecnie, aby pomóc kontrolować wymagania związane z serwisowaniem pojazdu, opracowaliśmy proste narzędzie internetowe informujące Cię:

• kiedy przypada następny przegląd okresowy Twojego auta,
• jakie części muszą zostać wymienione podczas tej obsługi,
• całkowitą cenę tej usługi.
 
Wszystkie te informacje będą automatycznie dostosowywane odpowiednio do danego modelu auta i jego wieku.

Na koniec poinformujemy Cię także o najnowszych wiadomościach, promocjach i ofertach, jakie naszym zdaniem mogą Cię zainteresować. Aby dowiedzieć się więcej, możesz porozmawiać z Dealerem, lub zgłosić mu swoją decyzję o rezygnacji z otrzymywania informacji.

    .